Bike & Snow Shop

Grafik zajęć fitness w Skierniewicach i okolicy

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie zajęcia grupowe w klubach fitness i siłowniach w Skierniewicach i okolicy.

To wszystko dla Ciebie, byś nie musiał tracić czasu na szukanie, a poświęcił go na jakieś ciekawe zajęcia i wylał odrobinę potu ;-)

Poszczególne wpisy w grafiku mają linki do profili klubów / instruktorów. Możesz tam poznać bliżej instruktora, trenera czy miejsce, w którym będziesz ćwiczyć.

(Jeżeli prowadzisz zajęcia, a nie ma Cię jeszcze w naszej bazie - napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Uwaga

  • Grafik został stworzony w oparciu o informacje dostępne na stronach internetowych.
  • Jeżeli mamy nieaktualne dane zgłaszajcie u instruktorów fitness prowadzących zajęcia, by przekazywali do nas aktualne grafiki.
  • Sprawdź telefonicznie, czy w wybranym przez Ciebie dniu zajęcia na pewno się odbywają i czy jest wolne miejsce ;-)

Fitness Skierniewice - grafik zajęć

  Pn. Wt. Śr. Cz. Pt. So.
6    
7
Forma

7:45
trening funkcjonalny

Krzysztof Ciszewski
         
8
West Site

8:30
pilates & stretch

West Site

8:30
tbc

Inverno (Sienk.)

8:30
poranne wzmocnienie

Joanna Dąbrowska
West Site

80:30
slim body

West Site

8:30
zumba

West Site

8:30
perfect body

9          
Forma

9:00
fat burning

Katarzyna Pawlata
  Pn. Wt. Śr. Cz. Pt. So.
10    
West Site

10:00
cardio step

11        
West Site

11:00
pilates & stretch

12          
West Site

12:00
trening funkcjonalny

13            
14            
15            
  Pn. Wt. Śr. Cz. Pt. So.
16
Forma

16:00
body shape

Patrycja Dębicka
17
West Site

17:30
zdrowy kręgosłup

Inverno (Sienk.)

17:30
turbo płaski brzuch

Joanna Dąbrowska
Inverno (Sienk.)

17:30
cellulit killer

Joanna Dąbrowska
West Site

17:30
brazylijskie pośladki hard

West Site

17:00
hit spalanie

West Site

17:30
zdrowy kręgosłup

West Site

17:30
cellulit killer

West Site

17:00
hit spalanie

Forma

17:20
zdrowy kręgosłup
mobility

Karolina Trębska
Inverno (Sienk.)

17:30
cross challenge

Łukasz Kowalczyk
West Site

17:30
bootcamp runmageddon

 
  Pn. Wt. Śr. Cz. Pt. So.
18
Estetic

18:30
tbc & stretch

Katarzyna Łoboda
Forma

18:30
trening funkcjonalny

Krzysztof Ciszewski
West Site

18:30
body shape

Forma

18:00
cardio brzuch

Katarzyna Pawlata
Inverno (Sienk.)

18:30
fit ball

Ola
Estetic

18:30
smukła sylwetka

Katarzyna Łoboda
West Site

18:30
stretching

Inverno (Widok)

18:00
flying joga

Karolina
Forma

18:30
trening funkcjonalny

Krzysztof Ciszewski
West Site

18:30
trampoliny

Estetic

18:30
pośladki & brzuch

Magdalena
Estetic

18:00
pupomania

Kasia P.
West Site

18:30
zumba

Forma

18:30
trening funkcjonalny

Krzysztof Ciszewski
Inverno (Sienk.)

18:30
fight club

Paweł
Forma

18:30
trening funkcjonalny

Krzysztof Ciszewski
West Site

18:30
stretching

Inverno (Sienk.)

18:30
fit ball

Ola
Estetic

18:30
pilates

Magdalena
 
  Pn. Wt. Śr. Cz. Pt. So.
19
Inverno (Widok)

19:00
flying joga

Karolina
Forma

19:30
classic aerobic

Beata Tyborowska
West Site

19:30
sztangi

Inverno (Widok)

19:00
jump fitness

Maja
West Site

19:30
zumba

Forma

19:30
body shape

Patrycja Dębicka
Inverno (Sienk.)

19:30
zdrowy kręgosłup

Karolina Trębska
Inverno (Widok)

19:00
cross challenge

Łukasz
Cross

19:15
mobility

Kacper Piguła
Forma

19:30
classic aerobic

Beata Tyborowska
West Site

19:30
bikini project

Inverno (Widok)

19:00
zdrowy kręgosłup

Karolina
Forma

19:30
cross trening

Andrzej Umański
West Site

19:30
trening funkcjonalny

Inverno (Sienk.)

19:30
step & shape

Paulina
Inverno (Widok)

19:00
jump fitness

Maja
Cross

19:15
mobility

Kacper Piguła
West Site

19:30
trampoliny

Forma

19:45
talia osy

Karolina Trębska
 
  Pn. Wt. Śr. Cz. Pt. So.
20
Inverno (Widok)

20:00
brazylijskie pośladki

Asia
Inverno (Sienk.)

20:00
trening funkcjonalny

Krzysiek
Cross

20:15
intro

Szymon Kiwała
Forma

20:30
cross trening

Andrzej Umański
West Site

20:30
hit spalanie

Inverno (Widok)

20:00
fire pump

Maja
Forma

20:30
cross trening

Andrzej Umański
West Site

20:30
abs fitcore

Inverno (Sienk.)

20:30
fight club

Paweł
Inverno (Widok)

20:00
jump fitness

Ola
Forma

20:30
zdrowy kręgosłup
mobility

Karolina Trębska
Inverno (Sienk.)

20:30
trening funkcjonaly

Krzysiek
West Site

20:30
strong by zumba

Inverno (Widok)

20:00
fire pump

Maja
Inverno (Sienk.)

20:30
jump fitness

Ola
Inverno (Widok)

20:00
sexi pupa
& smukła talia

Asia
West Site

20:30
fight club

Forma

20:45
zdrowy kręgosłup
mobility

Karolina Trębska
 
  Pn. Wt. Śr. Cz. Pt. So.
21
West Site

21:00
fight club