Bike & Snow Shop

Grafik zajęć fitness w Skierniewicach i okolicy

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie zajęcia grupowe w klubach fitness i siłowniach w Skierniewicach i okolicy.

To wszystko dla Ciebie, byś nie musiał tracić czasu na szukanie, a poświęcił go na jakieś ciekawe zajęcia i wylał odrobinę potu ;-)

Poszczególne wpisy w grafiku mają linki do profili klubów / instruktorów. Możesz tam poznać bliżej instruktora, trenera czy miejsce, w którym będziesz ćwiczyć.

Jeżeli nie ma Twoich zajęć w grafiku lub znalazłeś błąd - poinformuj nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne

  • Grafik został stworzony w oparciu o informacje dostępne na stronach internetowych klubów fitness oraz trenerów i instruktorów prowadzących zajęcia.
  • Sprawdź telefonicznie, czy w wybranym przez Ciebie dniu zajęcia na pewno się odbywają i czy jest wolne miejsce ;-)

W informacjach o zajęciach fitness organizowanych przez instruktorów poza Skierniewicami jest umieszczony adres sali treningowej.

Grafik porannych zajęć fitness

 PnWtŚrCzPtSoN
8
08:30

morning yoga

Iza
Sucharskiego
08:30

fit mama

Agnieszka Kuchta
08:30

WOD

Szymon
Sienkiewicza
08:00

full body workout

Ola
08:30

poranne orzeźwienie

Karolina D
08:30

WOD

Szymon
08:30

MF trening

Marcin Kaliszek
08:30

relax stretching

Karolina D
Sucharskiego
08:30

fit mama

Aga
08:30

WOD

Szymon
Sienkiewicza
08:00

poranny stretching

Ola
08:30

body sculpt

Iza
08:30

WOD

Szymon
08:30

morning cross

Łukasz Kowalczyk
08:30

WOD

Szymon
Sucharskiego
08:30

talia osy

Karolina
 PnWtŚrCzPtSoN
9
09:00

mama w formie

Joanna Gałka-Walczykiewicz
09:00

mama w formie

Joanna Gałka-Walczykiewicz
Sienkiewicza
09:00

joga

Grażyna
09:00

bieganie po parku

wejście do lasuul. Nowobielańska
09:00

bieganie po lesie

 PnWtŚrCzPtSoN
10
CKiS
10:30

zumba gold

CKiS
10:30

zumba gold

 PnWtŚrCzPtSoN
11
11:00

zumba and sexi dance

Kasia
 PnWtŚrCzPtSoN
14
CKiS
14:00

zumba gold

 PnWtŚrCzPtSoN

Popołudniowe grupowe zajęcia fitness w Skierniewicach

 PnWtŚrCzPtSoN
17
17:00

stretching

Milena
17:00

WOD

Szymon
17:00

WOD

Szymon
17:30

TBC

Jarek
17:00

pilates

Jowita
17:00

WOD

Szymon
17:30

zgrabne uda

Karolina T
17:00

stretch and yoga

Iza
17:00

WOD

Mateusz
 PnWtŚrCzPtSoN
18
18:00

cellulit killer

Milena
Sienkiewicza
18:00

płaski brzuch

Ola
Sucharskiego
18:00

joga

Grażyna
18:00

weightlifting

Łukasz
Sienkiewicza
18:30

body and gum

Ola
18:30

brzuch i sztangi

Kasia
Żelazna
18:00

zumba fitness

Sienkiewicza
18:00

talia osy

Karolina
18:00

cardio brzuch

Katarzyna Pawlata
Ośrodek KulturyJeżowul. Kwiatowa 1
18:30

zumba fitness

18:30

bieganie na stadionie

18:30

zdrowy kręgosłup

Jowita
Sucharskiego
18:30

roll - masaż

Grażyna
18:30

zdrowy kręgosłup

Kasia
18:00

body sculpt

Iza
Sucharskiego
18:00

zdrowy kręgosłup

Karolina
18:00

WOD

Mateusz
Rawka
18:20

zumba fitness

Sienkiewicza
18:30

step and shape

Kinga
18:30

posladki i brzuch

Magdalena
18:30

trening funkcjonalny

Krzysztof Ciszewski
Sucharskiego
18:00

płaski brzuch

Julka
18:30

mocny stretching

Karolina T
Sienkiewicza
18:30

roll - masaż

Grażyna
Sucharskiego
18:30

stretching

Julka
18:30

płaski brzuch

Kasia
Strzyboga
18:45

zumba fitness

18:00

zgrabna talia

Karolina D
Sienkiewicza
18:00

roll - masaż

Grażyna
18:00

WOD

Mateusz
18:00

urbhanize + zumba

Joanna Gałka-Walczykiewicz
Sienkiewicza
18:30

płaski brzuch

Ola
Sucharskiego
18:30

zdrowy kręgosłup

Karolina
18:30

smukła sylwetka

Magdalena
 PnWtŚrCzPtSoN
19
19:00

trening funkcjonalny

Jakub
19:00

taniec towarzyski

Dominika
OSiR
19:00

zumba fitness

Sucharskiego
19:00

brazylijskie pośladki

Aga
19:00

WOD

Szymon
Sienkiewicza
19:30

pump and trx

Karolina
19:30

deep work

Karolina
19:30

classic aerobic

Beata Tyborowska
Sienkiewicza
19:00

solo ladies

Grzegorz
Sucharskiego
19:00

zdrowy kręgosłup

Karolina
19:00

WOD

Mateusz
19:00

zdrowe ciało

Katarzyna Pawlata
19:30

brazylijskie pośladki

Iza
19:30

TBC

Malwina
19:00

zumba

Dominika
19:00

cross trening

Jarek
Godzianów
19:00

zumba fitness

Sucharskiego
19:00

turbospalanie

Aga
19:00

mobility

Mateusz
Sienkiewicza
19:30

zdrowy kręgosłup

Karolina
19:30

pilates

Magdalena
19:30

classic aerobic

Beata Tyborowska
Słomków
19:00

zumba fitness

Sienkiewicza
19:00

solo ladies

Grzegorz
Sucharskiego
19:00

talia osy

Karolina
19:00

WOD

Szymon
19:30

brazylijskie pośladki

Karolina D
19:30

zumba fitness

Kamil
19:00

cardio challenge

Jarek
Sienkiewicza
19:00

fit ball

Ola
19:00

weightlifting

Łukasz
19:00

trening funkcjonalny

Paweł Mróz
Sucharskiego
19:30

dance fitness

Julka
19:30

pilates

Magdalena
 PnWtŚrCzPtSoN
20
20:00

brzuch, uda i posladki

Jarek
20:00

WOD / INTRO

Szymon
Sienkiewicza
20:30

zdrowy kręgosłup

Karolina
Sucharskiego
20:30

aerobik

Dominika
20:30

stretching i relaksacja

Marta
20:30

pilates

Gabrysia Małyszko
Szkoła PodstawowaPszczonów
20:00

zumba fitness

Sienkiewicza
20:00

turbospalanie

Julka
Sucharskiego
20:00

stretching

Ola
20:00

WOD

Mateusz
20:00

MF trening

Marcin Kaliszek
Sucharskiego
20:30

trampoliny

Ola
Sucharskiego
20:30

trampoliny

Ola
20:30

salsation

Kinga
SP 4
20:00

zumba fitness

20:00

sztangi

Jakub
Sucharskiego
20:00

body and gum

Ola
20:00

WOD

Mateusz
Sienkiewicza
20:00

brazylijskie pośladki

Aga
Sucharskiego
20:00

joga

Grażyna
20:00

WOD

Szymon
20:30

taniec towarzyski

Dominika
20:30

zumba fitness

Kamil
20:30

zdrowy kręgosłup

Katarzyna Pawlata
Sienkiewicza
20:00

aerobik

Dominika
20:00

MF trening

Marcin Kaliszek
Sucharskiego
20:30

trampoliny

Ola
 PnWtŚrCzPtSoN