West Site Fitness Club

Także w Skierniewicach!

Sala Active West Fitness - zajęcia grupowe - ich głównym celem jest modelowanie swojej sylwetki i kształtowanie figury podczas zajęć fitness pod okiem wykwalifikowanego trenera. Na sali odbywają się zajęcia o różnorodnych poziomach aktywności, takich jak zajęcia TANECZNE, HARMONY, WZMACNIANIE, POWER czy SZTUKI WALKI oznaczonym w Naszym grafiku określonym kolorem.

West Site Kids –  zajęcia grupowe - zadbaj o formę swojego dziecka i przyprowadź je do Nas na zajęcia taneczne Akademii Tanecznej Malucha, lub zajęcia z elementami gimnastyki ruchowej, które wpłyną na wspomaganie naturalnego rozwoju Twojego dziecka takich jak KARATE czy WESOŁE MALUSZKI.

Trening personalny -  zajęcia indywidualne - skoncentrowane na cel każdego Klienta. Dzięki kompleksowym zestawom ćwiczeń, dobranych indywidualnie do Twoich potrzeb osiągniesz murowany sukces.

Strefa West Fit - trening funkcjonalny - przeprowadzany na różnorodnych sprzętach, dający wiele możliwości i kombinacji ćwiczeń, dzięki którym trening nigdy Ci się nie znudzi! Doskonale wpływa na wydolność układu mięśniowego, zwiększa siłę i wytrzymałość mięśniową.
W połączeniu z treningiem cardio to doskonały sposób na utratę tkanki tłuszczowej.

Trenerzy i instruktorzy

Rafał Koczywąs - trener personalny
Jakub Sobolewski - trener, instruktor i trener personalny
Paulina Nowak - trener personalny
Wioletta Szymaniak
Karolina Tokarska
Tomasz Czarnecki
Katarzyna Grzejszczak - instruktorka Zumby
Łukasz Cybulsk - zajęcia Fight Club, trening funkcjonalny, samoobrona
Justyna Walczak - instruktor fitness i trener personalny
Paula Baranowska - instruktorka fitness i pilates, trener personalny
Dominika Kłosińska - instruktorka Urbhanize
Valentyna Sydorovych - beauty & spa

West Site Fitness Club
Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)