Bike & Snow Shop

Rafał Koczywąs - trener personalny

W tym roku dołączyłem do teamu West Site Fitness w Skierniewicach jako trener personalny, ale znajdziecie mnie i na sali fitness.

Zapewne wiele osób słyszało o mojej osobie, ale również o moich sportowych poczynaniach na arenie regionalnej jak i ogólnopolskiej w dziedzinie strongman.  Przez długoletnie doświadczenie i motywację do działania kreuję swoją pasję. Moja przygoda ze sportem zaczęła się od moich najmłodszych lat.  Fascynacja tą dziedziną została ze mną aż do dziś. Sport to sposób na życie. Najpierw poprzez własne treningi aż do startowania w zawodach wysokiej rangi.

Z siłownią jestem zaprzyjaźniony już od ponad 10 lat i nadal idę w tym kierunku. Stąd będziecie mogli mnie spotkać w Skierniewickich szeregach nowego sportowego teamu.

Dodam iż nigdy nie trenując tej dyscypliny, wystartowałem w 2009 roku w Memoriale Huberta Wagnera, zajmując 3 miejsce w kategorii pchnięcia kulą.
Wystartowałem za namową kolegów sugerując się siłą, którą posiadałem już na tamten czas. Przegrałem tylko z mistrzem i vice mistrzem Polski.

Moje poczynania w strongman wyglądały następująco:

  • Rok 2015 należy do dość bogatych o nowe doświadczenia nie tylko pod względem sportowym, ale również poznaniu wielu ciekawych, znanych i lubianych ludzi.
  • W roku 2015 zadebiutowałem na Mistrzostwach Polski Strongman w Międzyzdrojach. Reprezentowałem nasze miasto na Eliminacjach do Mistrzostw Świata Arnold Classic i Mistrzostw Polski oraz mistrzostwach Wielkopolski.  Sukcesem 2015 było zajęcie II-go miejsca w zawodach Strongman o Puchar Dowódcy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w lipcu 2015 roku z ramienia Europa Strongman. We wrześniu 2015 roku uczestniczyłem w eliminacjach do federacji Strongman Team Poland. Moim osiągnięciem  rok temu w sierpniu było zdobycie pierwszego miejsca kwalifikacji ogólnej na II Otwartych Zawodach Strongman w Stolnie.
  • W tegorocznym zdobywaniu nowych doświadczeń wystartowałem "z rąk" WEST SITE FITNESS w Zawodach Burmistrza Puszczy Noteckiej, zajmując bardzo dobre 4 miejsce.

Tak właśnie przedstawia się moja dotychczasowa kariera strongmana, na którą pracuję już od wielu lat. Dla mnie osobiście w sporcie liczy się ambicja, przygotowanie i motywacja do dalszej pracy. 

Przez cały ten czas pochłaniają mnie długie treningi, które wymagają dużego skupienia i utrzymywania odpowiedniego poziomu.  Plany na rok 2017? Czas ciężkiej pracy i realizacji założonych celów, które mam nadzieję uda mi się spełnić. Powoli zaczynam przygotowania na przyszły sezon. Zawsze trzeba od siebie wymagać, aby osiągnąć dobry rezultat. W tym motywowaniu i zdobywaniu wymarzonego celu będę mógł Wam pomagać osobiście w West Site Fitness w Skierniewicach. Moim zadaniem będzie pokazać Wam jak odpowiednio przygotować się do rozpoczęcia przygody ze sportem i zdrowym stylem życia, czyli po prostu byciem fit. Zapraszam...

Rafał Koczywąs - trener personalny
Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)