Katarzyna Pawlata

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki - uprawnienia państwowe nadane z ramienia Ministerstwa Sportu i Turystyki, Instruktorem Gimnastyki Kompensacyjno-Korekcyjnej.

Już od dziecka byłam bardzo aktywna fizycznie. Od 6 roku życia uczęszczałam na zajęcia z tańca nowoczesnego i trenowałam tą dyscyplinę przez 9 lat. Brałam również udział w zajęciach judo, pływania, piłki siatkowej, co bardzo wpłynęło na moją wszechstronność ruchową.

Zajęcia fitness prowadzę od 2007 roku. Nieustannie staram się rozwijać uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i konwencjach, mi.in.: Pump&Tone, Reebok Martial Arts, Basic Step, Aktywne 9 miesięcy, Klub Aktywnej Mamy i inne.

W pracy instruktora najbardziej cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju osobistego, bliski kontakt z ludźmi oraz zarażanie ich pozytywną energią. A tej mam bardzo dużo! :-). Na zajęciach staram się utrzymywać luźną i radosną atmosferę, lecz zarazem przykładam dużą wagę do technicznej poprawności i odpowiedniej intensywności wykonywanych ćwiczeń. Swoimi zajęciami chcę szerzyć przekonanie, że aktywność fizyczna to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale także recepta na zdrowie i aktywne życie. Na zajęciach daję z siebie wszystko, a u uczestników cenię pozytywne nastawienie i zaangażowanie.

Prywatnie jestem mamą dwójki Szkrabów – zatem na własnej skórze doświadczyłam zmian organizmu w okresie ciąży, połogu, dwukrotnie wracając do formy. To wszystko pozwala mi lepiej zrozumieć moje fitnessiary i ukierunkować ich pracę o lepszą siebie.

Można spotkać mnie w klubie Forma Siłownia & Fitness przy ulicy Skłodowskiej:

  • wtorek – Mama w Formie oraz Cardiobrzuchy,
  • czwartek – Mama w Formie oraz TBC,
  • sobota – Fat burning.

A także raz w tygodniu – we czwartki – w Estetic Fitness na Pupomanii.

Zapraszam na wspólny trening!

Katarzyna Pawlata
Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)