Zdjęcie z wieczornego treningu na stadionie
Zdjęcie z wieczornego treningu na stadionie

CrossFit – grupowy trening personalny

Box crossfitowy już niedługo w Skierniewicach.
Przeczytaj, jak wygląda trening w tym cały crossie ;-)

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Jedną z najistotniejszych cech CrossFitu jest fakt, że każdy trening prowadzony jest przez przeszkolonego trenera - czuwającego nad odpowiednim przygotowaniem uczestników do WODu*, nauką techniki poszczególnych ćwiczeń, dostosowaniem ciężaru, motywowaniem podczas kluczowej części treningu oraz wyciszeniem i mobility**.

Na jednej godzinie zajęć spotkacie osoby o różnym stopniu zaawansowania, a obecność trenera pozwoli każdej z nich wykonać efektywny i satysfakcjonujący trening dostosowany do możliwości.

Odpowiednio przemyślany i zaprogramowany cykl treningów pozwoli na wszechstronny rozwój sprawności fizycznej.
Wykonywanie WODów zaplanowanych przez trenera oraz stosowanie się do jego wskazówek zapewni wzrost siły, wytrzymałości czy zwinności, a przy okazji przyczyni się do poprawy sylwetki. Dodatkowo stała zmienność i różnorodność w treningach sprawia, że CrossFit nie może się znudzić.

Treningi prowadzone są w małych grupach (max 15 osób) dzięki czemu ich jakość wzrasta.
Trener traktuje indywidualnie każdego z uczestników, zna jego możliwości dzięki czemu daje trafne wskazówki, czuwa nad odpowiednią techniką wykonywanych ćwiczeń - jest odpowiedzialny za Twoje bezpieczeństwo i rozwój.

*WOD – Workout of the Day, trening dnia
**mobility – zwiększanie mobilności ciała poprzez rozciąganie, powiększanie zakresu ruchu, masowanie (rolowanie)