Bike & Snow Shop
Dariusz Baranowski dopingowany przez Diabła z Tour De France w koszulce SkierVelo ;-)
Dariusz Baranowski dopingowany przez Diabła z Tour De France w koszulce SkierVelo ;-)

Jazda na czas - Road Race Skierniewice 2018

Ponad 100 zawodniczek i zawodników wzięło udział w pierwszej konkurencji Road Race Skierniewice 2018 - jeździe na czas.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Road Race Wyścig Trzech Lilii - kobiety

Najlepszy czas wykręciła Magdalena Chmielewska (Na Szosie Team - Józefów) z czasem 11:15.25.
Druga czas należał do Malwiny Pilarskiej (LUX Dwójka Diesel Truck S - Głowno) z czasem 11:19.89, trzecie miejsce wywalczyła Agata Madej (Fabryka Mazaków - Poznań) z czasem 11:23.42.

Road Race: Wyścig Trzech Lilii - mężczyźni

Wśród mężczyzn triumfował Grzegorz Golonko (Retro BikeAcademy.pl Łomianki), z czasem 08:53.79.
Drugi czas wykręcił Artur Staniec (Warszawski Klub Kolarski) z czasem 09:01.35, trzecie miejsce przypadło Pawłowi Król (Warszawski Klub Kolarski), czas 09:02.72.

Poniżej pełna tabela wyników pierwszego Road Race: Wyścig Trzech Lilii w Skierniewicach.

Miejsca 1 - 50

Mce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Czas K M Kat Mce
1 216 Golonko Grzegorz Łomianki RETRO BikeAcademy.pl 00:08:53.79 1 M40 1
2 175 Staniec Artur Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:09:01.35 2 M30 1
3 109 Król Paweł Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:09:02.72 3 M30 2
4 14 Klekotsuk Volodymir   MAYDAY Team 00:09:10.21 4 M40 2
5 214 Zieliński Przemysław Tczew Grupa Kolarska Gryf Tczew 00:09:10.67 5 M40 3
6 28 Wrożyna Rafał Pszczyna Jafisport Bike Team 00:09:13.82 6 M40 4
7 184 Alickun Eduard Czernica LitPol-Trans Kulok Mikesz 00:09:15.26 7 M30 3
8 217 Brauliński Michał Płońsk Power of Science Training 00:09:17.56 8 M20 1
9 201 Widziewicz Andrzej Warszawa Klub Kolarski Żoliber 00:09:20.56 9 M40 5
10 194 Czarnecki Paweł Warszawa Klub Kolarski Żoliber 00:09:22.46 10 M30 4
11 154 Miłogrodzki Robert Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH T 00:09:24.39 11 M50 1
12 141 Jach Adrian Szczecin OPONEO PL 00:09:25.06 12 M40 6
13 124 Pałyga Mariusz Grodzisk Mazowiecki Absolute Bikes Team 00:09:29.50 13 M30 5
14 157 Wardziak Wojciech Piasek Jafisport Bike Team 00:09:31.14 14 M30 6
15 120 Gutek Piotr Lublin MAYDAY Team 00:09:31.60 15 M40 7
16 30 Krejner Grzegorz Międzyborów Danielo Sportswear Luks 2 00:09:32.20 16 M40 8
17 185 Hrycyk Tomasz Stargard Szczecinsk Danielo Sportswear Luks 2 00:09:34.27 17 M40 9
18 172 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team 00:09:36.51 18 M40 10
19 77 Procajło Marek Lublin MAYDAY Team 00:09:37.44 19 M40 11
20 162 Wróbel Franciszek Łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:09:39.94 20 M20 2
21 189 Drab Paweł Warszawa Rycerze Rolanda Maciejews 00:09:40.35 21 M50 2
22 61 Broda Bartłomiej Świdnik BSK MIÓD KOZACKI 00:09:44.72 22 M20 3
23 179 Rękawek Radosław Garwolin Ośka Warszawa 00:09:48.10 23 M30 7
24 148 Wuziak Leszek     00:09:49.70 24 M30 8
25 59 Kobiałka Marcin Warszawa Ośka Warszawa 00:09:49.84 25 M30 9
26 92 Czechowski Tomasz Kutno GATTA BIKE-RS 00:09:51.51 26 M30 10
27 150 Jarzyna Krzysztof Grodzisk Mazowiecki   00:09:51.67 27 M30 11
28 78 Girau-tur Gabriel Ciechanów JURAND Ciechanów 00:09:52.73 28 M30 12
29 45 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:09:52.93 29 M30 13
30 212 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group 00:09:53.33 30 M50 3
31 101 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno 00:09:53.80 31 M40 12
32 133 Kalodzitsa Aliaksandr Brest HURON 00:09:54.06 32 M50 4
33 35 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo 00:09:54.16 33 M30 14
34 204 Woźniak Tomasz Warszawa Klub Kolarski Żoliber 00:09:54.85 34 M40 13
35 32 Śledzik Sebastian Szamotuły DT 4 YOU 00:09:57.88 35 M50 5
36 132 Michnicki Marcin Warszawa   00:09:59.31 36 M40 14
37 165 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team 00:09:59.50 37 M20 4
38 222 Krakowiak Piotr Legionowo Retro Stork Team 00:09:59.53 38 M40 15
39 116 Krysiak Łukasz Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe 00:10:00.09 39 M30 15
40 187 Hałas Jarosław Pszczyna bikeBoard 00:10:01.13 40 M30 16
41 169 Chojnacki Jarosław Warszawa   00:10:03.19 41 M50 6
42 70 Karwowski Mirosław Warszawa Retro Stork Team 00:10:03.99 42 M40 16
43 53 Jabłonka Michał Warszawa   00:10:04.37 43 M30 17
44 22 Jeżewski Piotr Pszczyna Jafisport Bike Team 00:10:06.00 44 M20 5
45 224 Pałczyński Jacek Skierniewice SkierVelo 00:10:10.61 45 M40 17
46 207 Ogonowski Mateusz Warszawa   00:10:13.25 46 M30 18
47 168 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański 00:10:14.34 47 M30 19
48 135 Bernolak Maciej Warszawa   00:10:14.41 48 M40 18
49 186 Peńsko Jan   i-Sport team 00:10:14.70 49 M30 20
50 91 Ważny Adam Warszawa Bike Concept 00:10:15.37 50 M30 21

Miejsca 51 - 100

Mce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Czas K M Kat Mce
51 20 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM 00:10:15.94   51 M40 19
52 136 Kwiatkowski Szymon Gdańsk JEPPESEN POLAND 00:10:16.12   52 M40 20
53 16 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team 00:10:18.59   53 M60 1
54 36 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:10:19.17   54 M30 22
55 88 Lorenc Robert Skierniewice SkierVelo 00:10:22.89   55 M40 21
56 38 Bączkowski Augustyn Warszawa Flying Spaghetti Monster 00:10:22.91   56 M50 7
57 139 Sokół Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:10:24.80   57 M30 23
58 90 Bogacki Filip Warszawa Legia Cycling Club 00:10:25.55   58 M50 8
59 219 Kiełkowski Piotr   JAFI SPORT Bike Team 00:10:27.55   59 M40 22
60 206 Sikora Maciej Warszawa   00:10:29.85   60 M30 24
61 41 Maj Cezary Tuszyn PGR Pabianice 00:10:30.47   61 M30 25
62 149 Strączyński Dariusz Nowa WieŚ IZMOT TEAM 00:10:30.67   62 M40 23
63 80 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:10:35.76   63 M30 26
64 220 Zakowicz Paweł   Retro Stork Team 00:10:36.49   64 M30 27
65 63 Romanowski Karol Stromiec KK Legia Sunrace 00:10:37.54   65 M30 28
66 173 Ogłoblin Adam Warszawa i-Sport team 00:10:37.73   66 M20 6
67 209 Połys Maciej Krzków   00:10:38.40   67 M30 29
68 89 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM 00:10:38.49   68 M20 7
69 203 Włodarczyk Tadeusz     00:10:40.56   69 M40 24
70 65 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team 00:10:41.45   70 M20 8
71 21 Kaczyk Zdzisław     00:10:41.50   71 M50 9
72 113 Sobkiewicz Maciej Rokiciny Polskie Koleje Państwowe 00:10:41.69   72 M20 9
73 81 Wróbel Piotr łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:10:42.36   73 M40 25
74 218 Falczyński Piotr Warszawa Kross Staff Team 00:10:43.78   74 M30 30
75 152 Kaźmierczak Mariusz Tuszyn   00:10:44.41   75 M40 26
76 176 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by 00:10:47.07   76 M65 1
77 75 Siadkowski Marcin Marki   00:10:47.79   77 M30 31
78 93 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 00:10:49.88   78 M20 10
79 44 Wilczewski Jarosław Łódź Wolf Team 00:10:52.80   79 M40 27
80 191 Drzewiecki Marcin Warszawa LOYALTY POINT (powered by 00:10:54.80   80 M40 28
81 103 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 00:10:57.05   81 M40 29
82 115 Panuś Marcin     00:10:58.80   82 M40 30
83 195 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM 00:10:58.90   83 M30 32
84 202 Szewczuk Patryk     00:11:00.27   84 M20 11
85 67 Kokoryk Michał Międzyborów, Stare HULMAG wood magic 00:11:00.54   85 M30 33
86 118 Wołczuk Tomasz ŁĘczna   00:11:11.33   86 M30 34
87 73 Kusiak Filip Stalowa Wola   00:11:12.33   87 M20 12
88 163 Fronc Szymon Rawa Mazowiecka RAWA MTB 00:11:13.34   88 M18 1
89 26 Chmielewska Magdalena Józefów NaSzosie Team 00:11:15.25 1   K40 1
90 71 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM 00:11:16.22   89 M30 35
91 52 Lach Jacek   Kardio2.pl 00:11:17.67   90 M40 31
92 19 Pierzchalski Jerzy Łódz Pierzchalski Cycling Team 00:11:17.99   91 M50 10
93 223 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy 00:11:19.37   92 M30 36
94 58 Pilarska Malwina Głowno LUX Dwójka Diesel Truck S 00:11:19.89 2   K30 1
95 64 Madej Agata Poznań FABRYKA MAZAKÓW 00:11:23.42 3   K30 2
96 87 Rajska Dorota Warszawa Bike Concept 00:11:23.79 4   K40 2
97 213 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic 00:11:24.18   93 M30 37
98 117 Wiązowski Michał NieborÓw LAMELA Łowicz 00:11:24.23   94 M40 32
99 79 Klementowicz Krzysztof Otwock   00:11:29.78   95 M40 33
100 42 Widyńska Agata     00:11:30.24 5   K20 1

Miejsca od 101

Mce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Czas K

M

Kat Mce
101 55 Firek Sandra Bielsko Biała Power of Science Training 00:11:30.39 6   K30 3
102 72 Śliwiński Adam Skierniewice SkierVelo 00:11:35.38   96 M30 38
103 48 Skóra Monika Warszawa NaSzosie Team 00:11:35.83 7   K30 4
104 190 Filipek Marcin Skierniewice SkierVelo 00:11:37.07   97 M40 34
105 46 Kalisiak Tomasz Skierniewice   00:11:43.78   98 M40 35
106 66 Sokołowski Bartosz Warszawa   00:11:45.31   99 M20 13
107 170 Galanciak Piotr Łódź CERI International Łódź 00:11:48.15   100 M30 39
108 119 Kerth Agnieszka Olkusz BIKE ATELIER TEAM 00:11:52.80 8   K40 3
109 177 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka 00:11:54.69   101 M40 36
110 183 Wilczęga Tomasz   i-Sport team 00:11:58.09   102 M30 40
111 106 Wyka Andrzej Gdynia   00:11:58.34   103 M65 2
112 56 Przepieść Kamila Warszawa   00:12:00.53 9   K30 5
113 25 Kruczek Kamil Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 00:12:00.97   104 M30 41
114 142 Zwoliński Jarosław     00:12:14.62   105 M30 42
115 51 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka 00:12:24.77   106 M30 43
116 17 Sobczyński Franciszek Nowy DwÓr GdaŃski NOWY DWÓR 00:12:31.95   107 M60 2
117 121 Gorzkiewicz Basia Głowno Danielo REMO Głowno 00:12:41.60 10   K18 1
118 215 Bryszewski Lech     00:13:44.60   108 M65 3
119 39 Kamola Jerzy Wyględy   00:14:08.09   109 M65 4