Bike & Snow Shop
Cezary Zamana podczas kryterium ulicznego w Skierniewicach
Cezary Zamana podczas kryterium ulicznego w Skierniewicach

Kryterium uliczne - Wyścig Trzech Lilii Road Race Skierniewice 2018

Kryterium uliczne w Skierniewicach zostało rozegrane w dwóch grupach: 1/2 Pro oraz Pro.
Wyścigi różniły się ilością okrążeń - odpowiednio 15 i 20 - każde o długości ok. 1400 metrów. Start i meta pod skierniewickim ratuszem.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Zwycięskie panie na dystansie 1/2 Pro - Road Race Skierniewice

Pierwsze miejsce zajęła Dorota Rajska (Bike Concept) z czasem 30:34.29. 
Druga przyjechała Magdalena Chmielewska (NaSzosie Team) - 31:02.14, ostatnie miejsce na podium zajęła Monika Skóra (NaSzosie Team). Czas 31:43.50.

Wyścig Trzech Lilii - mężczyźni - 1/2 Pro

Najlepszym kolarzem w tej kategorii okazał się Przemysław Zieliński (Grupa Kolarska Gryf Tczew) z czasem 26:50.07.
O ułamki sekund wyprzedził Roberta Miłogrodzkiego (Gromada Włóczęgów-28TDH T) - 26:50.35. Trzeci dojechał na metę Wojciech Kasznia (DITTA-SERIA MTB TEAM), z czasem 27:03.29.

Dystans PRO - kryterium uliczne - Road Race Skierniewice

Zwycięzcą został Eduard Alickun (Sii Cycling Team) z czasem 00:34:11.60.
Drugie miejsce wykręcił Paweł Król (Warszawski Klub Kolarski) z czasem 34:41.66. Najniższy stopień na podium zajął z czasem 34:41.94 kolarz Ośki Warszawa Marcin Kobiałka.

Pełne tabele wynikiów

Wyniki 1/2 Pro Road Race Skierniewice

Mce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Czas K M Kat Mce
1 214 Zieliński Przemysław Tczew Grupa Kolarska Gryf Tczew 00:26:50.07   1 M40 1
2 154 Miłogrodzki Robert Toruń Gromada Włóczęgów - 28TDH T 00:26:50.35   2 M50 1
3 20 Kasznia Wojciech Mysiadło Ditta - Seria MTB Team 00:27:03.29   3 M40 2
4 70 Karwowski Mirosław Warszawa Retro Stork Team 00:27:55.02   4 M40 3
5 165 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team 00:27:56.70   5 M20 1
6 36 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:27:57.18   6 M30 1
7 139 Sokół Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz 00:27:57.36   7 M30 2
8 222 Krakowiak Piotr Legionowo Retro Stork Team 00:27:57.87   8 M40 4
9 191 Drzewiecki Marcin Warszawa Loyality Point 00:27:59.01   9 M40 5
10 220 Zakowicz Paweł   Retro Stork Team 00:27:59.16   10 M30 3
11 41 Maj Cezary Tuszyn PGR Pabianice 00:28:19.01   11 M30 4
12 67 Kokoryk Michał Międzyborów, Stare HULMAG wood magic 00:28:21.36   12 M30 5
13 88 Lorenc Robert Skierniewice SkierVelo 00:28:21.38   13 M40 6
14 168 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański 00:28:22.38   14 M30 6
15 116 Krysiak Łukasz Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe 00:28:22.42   15 M30 7
16 63 Romanowski Karol Stromiec KK Legia Sunrace 00:28:23.09   16 M30 8
17 93 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 00:28:44.66   17 M20 2
18 89 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ Sports Team 00:28:45.70   18 M20 3
19 149 Strączyński Dariusz Nowa Wieś Izmot Team 00:28:45.87   19 M40 7
20 35 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo 00:28:46.25   20 M30 9
21 73 Kusiak Filip Stalowa Wola   00:28:47.81   21 M20 4
22 87 Rajska Dorota Warszawa Bike Concept 00:30:34.29 1   K40 1
23 176 Kamiński Wiesław Warszawa Loyality Point 00:30:47.63   23 M65 1
24 16 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team 00:30:55.33   24 M60 1
25 26 Chmielewska Magdalena Józefów NaSzosie Team 00:31:02.14 2   K40 2
26 21 Kaczyk Zdzisław     00:31:10.89   25 M50 2
27 48 Skóra Monika Warszawa NaSzosie Team 00:31:43.50 3   K30 1
28 56 Przepieść Kamila Warszawa   00:31:47.21 4   K30 2
29 119 Kerth Agnieszka Olkusz Bike Atelier Team 00:32:23.33 5   K40 3
30 121 Gorzkiewicz Basia Głowno Danielo REMO Głowno 00:32:23.40 6   K18 1
31 58 Pilarska Malwina Głowno LUX Dwójka Diesel Truck S 00:32:23.58 7   K30 3
32 38 Bączkowski Augustyn Warszawa Flying Spaghetti Monster dubel        
33 163 Fronc Szymon Rawa Mazowiecka Rawa MTB dubel        
34 170 Galanciak Piotr Łódź CERI International Łódź dubel        
35 39 Kamola Jerzy Wyględy   dubel        
36 177 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka dubel        
37 79 Klementowicz Krzysztof Otwock   dubel        
38 195 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ Sports Team dubel        
39 51 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka dubel        
40 25 Kruczek Kamil Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ dubel        
41 52 Lach Jacek   Kardio2.pl dubel        
42 223 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy dubel        
43 94 Myszkowski Rafał Konstancin-jeziorna Loyality Point dubel        
44 115 Panuś Marcin     dubel        
45 103 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk dubel        
46 75 Siadkowski Marcin Marki   dubel        
47 206 Sikora Maciej Warszawa   dubel        
48 17 Sobczyński Franciszek Nowy DwÓr GdaŃski NOWY DWÓR dubel        
49 113 Sobkiewicz Maciej Rokiciny Polskie Koleje Państwowe dubel        
50 65 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team dubel        
51 117 Wiązowski Michał Nieborów Lamela Łowicz dubel    
52 42 Widyńska Agata     dubel    
53 118 Wołczuk Tomasz Łęczna   dubel    
54 106 Wyka Andrzej Gdynia   dubel    
55 71 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ Sports Team dubel    
56 142 Zwoliński Jarosław     dubel    
57 152 Kaźmierczak Mariusz Tuszyn   DNF    
58 81 Wróbel Piotr łowicz Klub Kolarski Łowicz DNF    

Wyniki dystansu PRO Road Race Skierniewice

Mce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Czas K M Kat Mce
1 184 Alickun Eduard Czernica Sii Cycling Team 00:34:11.60 1 MM30 1
2 109 Król Paweł Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:34:41.66 2 MM30 2
3 59 Kobiałka Marcin Warszawa Ośka Warszawa 00:34:41.94 3 MM30 3
4 141 Jach Adrian Szczecin OPONEO PL 00:34:42.07 4 MM40 1
5 201 Widziewicz Andrzej Warszawa KK Żoliber 00:34:43.23 5 MM40 2
6 83 Chądzyński Daniel Łódź Danielo Sportswear Luks 2 ST 00:34:43.61 6 MM40 3
7 124 Pałyga Mariusz Grodzisk Mazowiecki Absolute Bikes Team 00:34:43.69 7 MM30 4
8 179 Rękawek Radosław Garwolin Ośka Warszawa 00:34:43.93 8 MM30 5
9 28 Wrożyna Rafał Pszczyna Jafisport Bike Team 00:34:45.32 9 MM40 4
10 78 Girau-tur Gabriel Ciechanów JURAND Ciechanów 00:34:45.86 10 MM30 6
11 194 Czarnecki Paweł Warszawa KK Żoliber 00:34:46.97 11 MM30 7
12 14 Klekotsuk Volodymir   MAYDAY Team 00:34:47.43 12 MM40 5
13 210 Studziński Adam Żychlin   00:34:54.72 13 MM30 8
14 185 Hrycyk Tomasz Stargard Szczecinsk Danielo Sportswear Luks 2 ST 00:34:58.79 14 MM40 6
15 216 Golonko Grzegorz Łomianki RETRO BikeAcademy.pl 00:35:53.69 15 MM40 7
16 204 Woźniak Tomasz Warszawa KK Żoliber 00:35:54.07 16 MM40 8
17 212 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group 00:35:55.06 17 MM50 1
18 22 Jeżewski Piotr Pszczyna Jafisport Bike Team 00:35:55.54 18 MM20 1
19 157 Wardziak Wojciech Piasek Jafisport Bike Team 00:35:55.68 19 MM30 9
20 85 Kasprowicz Daniel Pigża SKINLINE TEAM 00:35:56.18 20 MM30 10
21 77 Procajło Marek Lublin MAYDAY Team 00:35:57.61 21 MM40 9
22 101 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno 00:35:58.36 22 MM40 10
23 135 Bernolak Maciej Warszawa   DUBEL   MM40  
24 169 Chojnacki Jarosław Warszawa   DUBEL   MM50  
25 218 Falczyński Piotr Warszawa Kross Staff Team DUBEL   MM30  
26 32 Śledzik Sebastian Szamotuły DT 4 YOU DUBEL   MM50  
27 175 Staniec Artur Warszawa Warszawski Klub Kolarski DUBEL   MM30  
28 202 Szewczuk Patryk     DUBEL   MM20  
29 91 Ważny Adam Warszawa Bike Concept DUBEL   MM30  
30 44 Wilczewski Jarosław Łódź Wolf Team DUBEL   MM40  
31 203 Włodarczyk Tadeusz     DUBEL   MM40  
32 34 Brukalski Baltazar Warszawa KK Żoliber DNF   MM30  
33 120 Gutek Piotr Lublin MAYDAY Team DNF   MM40  
34 61 Broda Bartłomiej Świdnik BSK Miód Kozacki DUBEL   MM20  
35 133 Kalodzitsa Aliaksandr Brest HURON DUBEL   MM50  
36 219 Kiełkowski Piotr   JAFI SPORT BIKE TEAM DUBEL   MM40  
37 30 Krejner Grzegorz Międzyborów Danielo Sportswear Luks 2 ST DUBEL   MM40  
38 162 Wróbel Franciszek Łowicz Klub Kolarski Łowicz DUBEL   MM20  
39 217 Brauliński Michał Płońsk Power of Science Training Ce DNF   MM20  
40 187 Hałas Jarosław Pszczyna bikeBoard DNF   MM30  
41 136 Kwiatkowski Szymon Gdańsk Jeppesen Poland DNF   MM40  
42 132 Michnicki Marcin Warszawa   DNF   MM40  
43 110 Stępień Tomasz Aleksandrów   DNF   MM30  
44 148 Wuziak Leszek     DNF   MM30