Jubileuszowe 150. spotkanie parkrun Skierniewice

Jubileuszowe 150. spotkanie parkrun Skierniewice

Jeśli szukasz wymówki przed rozpoczęciem przygody z bieganiem lub maszerowaniem i aktywnego spędzania weekendów, wciąż znajdując jakieś wytłumaczenie to już obowiązkowo musisz stawić się na naszym jubileuszowym 150. spotkaniu Parkrun Skierniewice, na który serdecznie zapraszamy 19 maja w godzinach 9:00 - 10:30.
Na tę okazję mecie oprócz wody będą czekać także schłodzone owoce w sam raz na upalną wiosnę. Po Parkrunie organizujemy wspólnego grilla - szczegóły na miejscu :-)

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Wciąż spotykamy się z problemem, że jako Parkrun jesteśmy postrzegani jako grupa wytrawnych biegaczy, która zamyka się na osoby potrafiące dotrzymać kroku najszybszym.

Nic bardziej mylnego

Nasza formuła to pokonanie 5km w dowolny sposób (bieganie lub marsz, na wózku inwalidzkim lub nawet pchając wózek z dzieckiem), wszytko na miarę swoich możliwości. Dopingujemy wszystkich, zarówno tych pokonujących trasę najszybciej oraz tych przekraczających swoje własne granice. A wszystko to w świetnej atmosferze.

Udział w Parkrun jest całkowicie bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie pod linkiem: https://www.parkrun.pl/rejestracja/

Jeśli masz obawy i kłopot z wydrukowaniem kodu uczestnictwa to przyjdź na najbliższe spotkanie i zobacz jak wspólnie spędzamy każdą sobotę. Pomożemy w rejestracji w systemie i wszystko wyjaśnimy. W parkrun mogą wziąć udział osoby, które ukończyły min. 4 lata.

Nasza trasa parkrun jest chyba najprzyjaźniejsza logistycznie ze wszystkich lokalizacji w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którzy u nas jeszcze nie byli. Park położony jest przy torach 200m od dworca w kierunku Łodzi (wychodząc z budynku dworca w kierunku miasta, kierujemy się w prawo).
Spotykamy się przy zabytkowej bramie położonej w parku przy Liceum im. B. Prusa przy ul. Sienkiewicza.

Jak wygląda spotkanie Parkrun?

Start rozpoczynamy punktualnie o godz. 09:00 w sobotę rano, więc przyjdź nieco wcześniej. Będziesz mieć czas na wspólną rozgrzewkę oraz dyskusję z innymi uczestnikami. O godz. 9:00 robimy wspólne zdjęcie i ruszamy na trasę. Bez żadnego limitu czasu pokonujemy dystans 5km w sposób na jaki mamy ochotę i możliwości. Na mecie czekają na Ciebie wolontariusze, którzy dokonują pomiaru Twojego czasu, wręczają token z numerem zajętego miejsca oraz skanują Twój kod uczestnika. Dzięki temu będziesz mieć możliwość sprawdzenia postępu wyników w systemie Parkrun oraz otrzymasz ostatnie wyniki na adres poczty email.

Wyniki ostatniego Parkrun Skierniewice dostępne są tutaj: http://www.parkrun.pl/skierniewice/rezultaty/ostatnierezultaty/

Harmonogram wolontariuszy i informacje są dostępne tutaj: http://www.parkrun.pl/skierniewice/harmonogramwolontariuszy/