Bike & Snow Shop
Czy zamierzam zmieniać świat?

Czy zamierzam zmieniać świat?

Nie... nie mam do tego możliwości ani czasu. Nie da się być wszystkim na raz.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

I dobrą mamą, uśmiechniętą i spełnioną żoną, pomocną córką i przyjacielem, dobrym trenerem i królową social media. Ten ostatni absolutnie nie jest moim celem "bycia" tu na Instagramie czy na Facebooku. Co więc tu robię? Pokazuje ułamek swojego życia. Co bym chciała w związku z tym? Chciałabym tylko, żeby ludzie więcej się uśmiechali, żeby widzieli, że można mimo wielu przeciwności życiowych mieć pasję i trwać w niej, pielęgnować ją, doskonalić.

Chciałabym żeby ludzie więcej sobie pomagali... ot tak, bezinteresownie.
Żeby patrzyli na siebie cieplej i życzliwiej.

Chciałabym żeby nie rozmawiali ze swoimi dziećmi tylko krzykiem i z poczuciem wyższości, ale z drugiej strony żeby nie wychowywali ich w przekonaniu że są mistrzami świata i wszystko się im należy.

Żeby kochali mądrze i patrzyli uważniej.

Chciałabym żeby ludzie mniej czasu poświęcali na sprzątanie lub pracę bo potrzebny nowy większy dom, a więcej na rozmowę, mniej przejmowali się co ludzie pomyślą, a więcej tym czy dziś piłam kawę z mężem/żoną i czy dziś powiedziałam mu/jej dzień dobry i czy wzięłam za rękę czy z uczuciem klepnąłem po pupie?

Chciałabym po części żeby w kontekście ludzkiej empatii wróciły czasy moich rodziców. Uwielbiam jak podczas treningów ludzie uśmiechają się, śmieją, rozmawiają ze mną i innymi. To tak w mega skrócie... Dla mnie to jest lepszy świat. Chcę zarażać ludzi uśmiechem i pozytywną energią na tyle ile potrafię!

Mam nadzieję, że mi się to choć trochę udaje.