Agnieszka Kubel

Trener osobisty. Doradca dietetyczny. Od dziecka związana ze sportem. Obecnie trenuje sporty walki i sporty sylwetkowe. Zawodniczka Bikini Fitness IFBB

Trenuję sporty walki oraz sporty sylwetkowe 6 dni w tygodniu. Jestem sportowcem z krwi i kości. Całe moje życie wiąże się ze sportem i zdrowym stylem życia, do którego chcę zachęcić jak najwięcej ludzi!

Staram się pomóc swoim klientom poprawić swoje zdrowie i sylwetki. Chcę aby czuli się lepiej, lżej, byli zdrowi, lepiej wyglądali!
Jedni z moją pomocą gubią zbędną tkankę tłuszczową, drudzy modelują sylwetkę, inni budują mięśnie, poprawiają swoją wytrzymałość i wydolność a jeszcze inni naprawiają swoje zdrowie po licznych antybiotykoterapiach, chorobach, złym odżywianiu przez wcześniejsze lata. Priorytety i cele są różne ale metoda tylko jedna - ciężka praca, świadomość, determinacja i wiedza!

Pomagam klientom osiągnąć ich cel oraz go utrzymać! Uświadomić ich co jest zdrowe dla naszego ciała i organizmu a co nie. Przekazuję całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby mogli zmienić swoje życie na zawsze, nie tylko kilka tygodni czy miesięcy! Bardzo często zmienia się nie tylko ich życie ale całych rodzin i to jest dla mnie piękną nagrodą!

Chcę aby uniknęli bardzo częstych błędów w odchudzaniu jakimi są np deregulacja gospodarki hormonalnej, popularny efekt jojo, spadek libido, spadek energii i mocy, brak koncentracji, problemy z zaburzeniami odżywiania i wiele wiele innych.

Agnieszka Kubel
Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)