Kreatywni Rewolwerowcy
Popularna tendencyjność - czy musisz wyglądać fit?

Popularna tendencyjność - czy musisz wyglądać fit?

Wreszcie robi się cieplej.
Sprzyja to coraz śmielszym myślom o luźniejszych, coraz bardziej kusych ciuszkach, a co za tym idzie odsłanianiem ciała i ukazywaniem sylwetki. A czasy mamy „brutalne”.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Zewsząd widoczne narzucane nam tendencje na temat tego jak  powinniśmy wyglądać, jak się ubierać, co jest ładne i pożądane, a co nie.

Iść temu na przekór?

No cóż możesz próbować, ale w większości przypadków skończy się to (w najlepszym razie) wyśmianiem, odrzuceniem czy zbesztaniem. Nie możemy walczyć z całym światem. Nie mamy szans w tym boju. Więc cóż możemy.

Oczywiście zaznaczam, że nie chodzi o bycie sterowaną marionetka, bez własnego zdania i przekonania. O nie. Ale czy ktoś z Was z pełna odpowiedzialnością i pewnością powie mi, że bycie otyłym lub będąc przeraźliwie chuda kobietą, będziecie za to chwalone i akceptowane. Oczywiście, że nie.

I nie musi tak być.

Trzeba się wreszcie zawziąć i zmienić swoje życie na lepsze

Dużo lepsze. Nie każdy dojdzie do poziomu modela z okładki branżowej gazety, ale wyglądać dobrze w każdym stroju, także w bikini może absolutnie każdy. Dlaczego nie?

Przede wszystkim dlatego, że ci się nie chce. Łatwiej jest posiedzieć przy tabliczce czekolady, lodach i lampce wina oglądając ulubiony serial lub tracąc czas na pogaduszki z koleżanką lub kolegą. A już prawdziwą tragedią jest kiedy owa koleżanka czy kolega wygląda świetnie i właśnie wróciła z siłowni tylko po to, żeby cię pocieszyć, bo właśnie wysłałaś na messengerze do niej smutną minkę i pożaliłaś się, że życie jest takie złe. Ehhhh.

Nie rób z siebie ofiary, którą nie jesteś. Bierz się w garść. Tendencje są jasne. Masz być zdrowa, piękna i szczęśliwa. A jesteś? Takie historie w naszej trenerskiej pracy to norma. Non stop słyszymy początkowe użalanie się i ckliwe opowiastki. Zmienia się to kiedy zaczynamy pracować. Okazuje się, że jesteś twarda czy twardy i doskonale wiesz czego ci w życiu potrzeba. Potrzebny był bodziec i narzędzie.

Tym narzędziem jesteśmy my, Ty jesteś artystą, który tworzy swoje największe i najważniejsze dzieło w życiu. Dzieło, które je odmieni i pozwoli otworzyć się na świat i nowe horyzonty. Ośmiel się być lepsza wersją samego siebie i przestań w końcu się użalać. Jeżeli twoje życie to ostatnio pasmo samych porażek to tylko i wyłącznie twoja wina.

Zmobilizuj się wreszcie i zmień to. Zapraszamy do Active Gym, jesteśmy specjalistami w najtrudniejszych sprawach i przypadkach.