Kreatywni Rewolwerowcy
Biegacze na starcie Łowickiego Półmaratonu Jesieni. Fot. Lowicz24.eu
Biegacze na starcie Łowickiego Półmaratonu Jesieni. Fot. Lowicz24.eu

Wyniki XXXVIII Łowickiego Półmaratonu Jesieni

Ponad 500 biegaczek i biegaczy wzięło udział w organizowanym przez OSiR w Łowiczu Półmaratonie Jesieni.
Wśród zawodników nie zabrakło skierniewiczan.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Łowicki Bieg Jesieni

Łowicki Półmaraton Jesieni, to coroczna impreza, z 38-letnią tradycją. Wcześniej znany był pod nazwą Łowicki Bieg Jesieni.

W zawodach w Łowiczu z roku na rok bierze udział coraz większa liczba osób z terenu całej Polski jak i zagranicy.

Bieg prowadzi ulicami miasta o nawierzchni asfaltowej. Długość trasy: 21097,5m. Trasa posiada atest PZLA.

Skierniewiczanie na Łowickim Półmaratonie Jesieni

    klub kat. czas
116 Grzegorz Brzeziński   M30 1:41:24
159 Paweł Piorun Parkrun Skierniewice M40 1:46:19
179 Tomasz Melon Klub Sportowy Tęcza M30 1:47:53
225 Krzysztof Mielnicki   M60 1:51:44
283 Tomasz Karda Reebok Run Crew Skierniewice M40 1:57:19
315 Andżelika Samson Parkrun Skierniewice K30 1:59:47
321 Ewelina Piorun Parkrun Skierniewice K40 2:00:08
332 Radosław Przybyszewski Grabowska Team M40 2:01:08

Wyniki open XXXVIII Łowickiego Półmaratonu Jesieni

    miejscowość klub kat. czas
1 Cheruiot Laban Eldored   M20 1:06:56
2 Taniu Evans Kipngetich Eldored   M20 1:07:19
3 Wychowałek Jan Piotrków Trybunalski Akademiabiegacza.Pl S.L. Salos-Wodna Łódź M20 1:13:28
4 Pietrzyk Krzysztof Koluszki Pietrzyk Running Team M40 1:14:05
5 Blados Tomasz Warszawa Warszawiaky M30 1:14:38
6 2 Kunikowski Tomasz Placencja Akademiabiegacza.Pl S.L.Salos-Wodna Łódź M30 1:14:58
7 Nowosielski Krzysztof Dąbie Mks Run Team Dabie M40 1:18:16
8 Wojnicki Łukasz Kutno   M20 1:18:43
9 Christine Moraa Eldored   K30 1:18:52
10 Wolski Konrad Zduny   M20 1:19:36
11 Wysocki Michał Łódź Łódź Kocha Sport M30 1:20:28
12 Gozdowski Paweł Teresin   M40 1:20:31
13 Gościniewicz Paweł Katowice Ziemowit Team M40 1:20:32
14 Kimutai Hellen Eldored   K30 1:21:12
15 Mirowski Kamil Zgierz   M30 1:21:26
16 Lampa Adrian Częstochowa Kalinowski Team M20 1:21:43
17 Domeradzki Krzysztof Bodzanów Sokół Bodzanów M20 1:22:25
18 Machała Sebastian Słubice Gąbin Biega M20 1:22:35
19 Wychowałek Martyna Zduńska Wola Akademiabiegacza.Pl S.L. Salos-Wodna Łódź K20 1:22:47
20 Mędelewski Piotr Bedlno Rozbiegani Żychlin M40 1:23:45
21 Wójcik Robert Zgierz Razem Trenujemy Sport M40 1:23:46
22 56 Ćwik Michał Konin   M30 1:24:54
23 Siekierski Rafał Bełchów Running Osp Polesie M30 1:25:10
24 Cłapiński Marek Swędów   M30 1:25:21
25 Łukasiewicz Adam Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola M30 1:25:59
26 Żywek Maciej Warszawa Tripower M40 1:26:12
27 4 Kłysz Marek Andrespol Razem Trenjemy Sport M50 1:26:18
28 46 Ciećwierz Mariusz Czerwińsk Nad Wisłą No Pain Team M30 1:26:23
29 23 Bladowski Artur Łowicz Sebateam M30 1:27:57
30 Lampa Artur Czestochowa Kalinowski Team M40 1:28:24
31 Lisiecki Dominik Łódź   M40 1:28:35
32 Szkółka Robert Chotomów Wieliszew Heron Team M40 1:29:10
33 Maj Dariusz Łódź Biegacz Nowosolna M50 1:29:25
34 37 Chojnacki Marcin Przanowice Pietrzyk Running Team M40 1:29:33
35 Szaładziński Sebastian Ząbki Solvitur Ambulando M40 1:29:46
36 Szelest Barbara Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice K40 1:29:56
37 Szkobel Dariusz Łódź   M40 1:29:58
38 Wlazło Paweł Łódź Beauty Sport M40 1:30:10
39 Kluf Zdzisław Bełchatów   M60 1:30:11
40 Fijałkowski Paweł Blachownia Zabiegani Częstochowa/ Kalinowski Team M30 1:30:13
41 Racz Mariusz Koluszki Pietrzyk Running Team M30 1:30:33
42 Ambroziak Zbigniew Łowicz Sebateam Łowicz M40 1:30:41
43 Łukomski Maciej Łódź Szakale Bałut M40 1:30:48
44 Filipiak Adam Łódź Łódź Kocha Sport M30 1:30:58
45 Rybus Kamil Bocheń Osp Bocheń M20 1:31:13
46 Szymczak Jacek Łódź   M40 1:31:
47 Przygoda Urszula Łowicz Just Hero Team K30 1:31:22
48 Szelest Dariusz Wiśniowa Góra Pietrzyk Running Team M40 1:31:36
49 77 Felisiak Marcin Bełchatów   M40 1:31:38
           
           
           
    miejscowość klub kat. czas
51 Marciniak Weronika Łódź Akademiabiegacza.Pl S.L. Salos-Wodna Łódź K20 1:32:16
52 Krzaczkowski Łukasz Wrocław Dziki Wrocław M30 1:32:
53 Podrażka Dariusz Parma Lks Dar Placencja M30 1:32:21
54 Prokopiuk Robert Jesionka Lider Grodzisk Mazowiecki M40 1:32:25
55 Radzik Witold Konstantynów Łódzki   M50 1:32:28
56 Tomaszkiewicz Łukasz Łowicz Just Hero Team M30 1:32:47
57 Mandosik Michał Toruń Teamochal M30 1:33:08
58 Niedzielski Paweł Łódź Biegam Z Asseco Bs M40 1:33:08
59 24 Błaszczyk Czesław Krośniewice Stowarzyszenie Integracja Krośniewice M50 1:33:20
60 Pytliński Rafał Józefów Warsaw Run Club M40 1:33:53
61 48 Czapski Tomasz Sochaczew Km Aktywni Sochaczew M30 1:34:01
62 Hojka Tomasz Lipie Zakwas Team M40 1:34:04
63 Pietrzak Adam Mysłaków Seba Team Łowicz M30 1:34:10
64 Wojtecki Łukasz Łódź Razem Trenujemy Sport M30 1:34:11
65 Rzeźnicki Sławomir Brzeziny   M30 1:34:36
66 9 Kolos Tomasz Łowicz Sebateam Łowicz M30 1:34:42
67 Rybicki Robert Gąsewo Sokół Bodzanów M50 1:35:12
68 Kucharczyk Tomasz Piątek Tempio Piątkowski Klub Biegacza M40 1:35:
69 Żurański Robert Stryków Gentlemen's Rugby Club M30 1:35:26
70 68 Drobny Bartosz Łódź Morena Czołowa M30 1:35:30
71 Kubiak Dominik Łódź Vera Runnig Team M30 1:35:42
72 81 Fijołek Krzysztof Warszawa   M40 1:36:15
73 Goldman Łukasz Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola M40 1:36:16
74 78 Fiecek Paweł Kraków Świnki Trzy M30 1:36:31
75 Kosiński Zbigniew Poznan   M40 1:36:37
76 Tworożyńska Edyta Łódź Reebok Run Crew Ldz K30 1:36:44
77 Kaźmierczak Michał Łódź Mpk-Łódź M40 1:36:56
78 Zalewska Anna Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola K40 1:37:14
79 Jaworski Krzysztof Łódź Everrun M30 1:37:21
80 93 Gajewski Paweł Łódź Beauty Sport M50 1:37:38
81 Narel Sławomir Łódź Narel.Pl M50 1:37:41
82 Owczarek Dariusz Łódź Reebokruncrew Ldz M30 1:37:51
83 Kwiesielewicz Grzegorz Łódź Reebokruncrew Ldz M40 1:37:52
84 Toboła Grzegorz Pabianice O Co Biega M40 1:38:00
85 Turski Dariusz Łódź   M50 1:38:04
86 Podgrodzki Grzegorz Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola M40 1:38:07
87 Szyszczyński Arkadiusz Bełchów Running Osp Polesie M40 1:38:09
88 Zalasa Wojciech Łódź Łódź Kocha Sport M50 1:38:25
89 Mielczarek Krzysztof Warszawa Rozbiegani Żychlin M40 1:38:30
90 Pszczółkowski Artur Warszawa   M40 1:38:31
91 Kosielski Robert Łódź   M30 1:39:00
92 Marczak Krzysztof Stare Babice Stare Babice Biegają M20 1:39:05
93 Stroński Artur Łęczyca Zespół Szkół Im. Jadwigi Grodzkiej W Łęczycy M40 1:39:15
94 Jasiński Daniel Łódź Razem Trenujemy Sport M30 1:39:
95 Kosowski Przemysław Warszawa Nationale-Nederlanden M50 1:39:18
96 Zientala Anna Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola K30 1:39:20
97 Rosa Dariusz Jamno   M40 1:39:30
98 Stańczyk Michał Złaków Kościelny   M30 1:39:31
99 Włodarczyk Tomasz Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola M40 1:39:38
           
           
101 Kotowicz Tadeusz Otwock   M60 1:39:51
102 Wojda Zbigniew Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz M40 1:39:52
103 84 Firadza Michał Krośniewice   M40 1:40:06
104 Popowski Dominik Nowy Dębsk Klub Pingwina M20 1:40:07
105 Majda Michał Kutno Kutno Biega M30 1:40:09
106 Wiktorowska Anna Gałków Duży Reebokruncrew Ldz K30 1:40:27
107 Szewczyk Jarosław Nowy Bedoń Razem Trenujemy Sport M40 1:40:28
108 Mrówka Michał Łódź   M30 1:40:36
109 51 Czerwiński Michał Wola Makowska Reebok Run Crew M30 1:40:49
110 Janicki Mariusz Łódź Vera Running Team M30 1:40:49
111 Ambroziak Sylwia Łowicz Sebateam K40 1:40:51
112 Jędrzejczak Kacper Krośniewice   M16 1:40:52
113 Kusy Damian Łowicz   M20 1:41:15
114 Strzechowski Dariusz Bedoń Przykościelny Rajsport Active M30 1:41:18
115 Aniszewski Bartłomiej Łódź Rossmann M20 1:41:22
116 Brzeziński Grzegorz Skierniewice   M30 1:41:24
117 Czekalski Jacek Pabianice O Co Biega M50 1:41:32
118 Wrosz Patryk Puck   M30 1:41:40
119 Gąsiorkiewicz Kamil Łowicz   M40 1:41:40
120 Drążek Monika Bełchatów   K20 1:41:41
121 Grabowski Sebastian Wójcin B   M20 1:41:42
122 Laska Kamil Polesie Runing Osp Polesie M30 1:41:44
123 Rosińska Barbara Milanówek Sto-Nogi Milanówek K50 1:42:01
124 Pietrzak Piotr Łódź   M50 1:42:15
125 Makowski Marcin Łódź   M40 1:42:19
126 Pasierb Waldemar Tomaszów Mazowiecki Exactly Team M40 1:42:31
127 Krzaczkowska Iwona Wrocław Dziki Wrocław K30 1:42:43
128 Kutkowski Karol Łowicz Osp Wiskienica Dolna M30 1:42:49
129 Ostromecka Anna Bartoszyce Urwis Biega K30 1:42:51
130 Szlachta Paweł Warszawa   M30 1:42:55
131 Stańczyk Łukasz Warszawa Bemowo Biega M30 1:43:04
132 Rudzik Tomasz Zduńska Wola   M30 1:43:
133 Sekieta Marek Pabianice Azs Politechnika Łódzka M50 1:43:31
134 Sowa-Okrasa Sylwia Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki K40 1:43:38
135 Pieczara Łukasz Łódź Tme Runners M40 1:43:47
136 60 Dąbrowski Filip Głowno Reebokruncrew Ldz M30 1:43:47
137 Lewiński Łukasz Pabianice   M40 1:43:55
138 Kuśmirek Grzegorz Łódź   M40 1:43:57
139 Klik Klaudia Łódź   K20 1:43:59
140 Trepka Joanna Łódź Rysioteam K40 1:44:07
141 Majda Maksymilian Kutno Kutno Biega M16 1:44:07
142 Góralski Jarosław Kutno Kutno Biega M50 1:44:07
143 Dominiak Andrzej Lodz Stopa-Lodz M60 1:44:27
144 Tokarski Marcin Łódź   M30 1:44:32
145 Malżycki Piotr Wołomin Zabiegany Wołomin M40 1:44:40
146 Bazak Cezary Bydgoszcz Centrum Doktryn I Szkolenia Sił Zbrojnych M50 1:44:54
147 Krzemiński Michał Kolonia Brużyca   M40 1:44:55
148 Jarecka Beata Siemianowice Śląskie   K30 1:44:57
149 80 Fijałkowski Piotr Zgierz   M30 1:45:14
 
151 Włodarczyk Tomasz Pabianice Polska M30 1:45:31
152 Szmytkowski Krzysztof Legionowo Mia San Mia Polska M40 1:45:35
  Pakuła Włodzimierz Głowno Polska M40 1:45:36
154 Saładajczyk Radosław Pabianice Aq Wiring Systems Team Polska M40 1:45:47
155 Pietrucha Piotr Łódź Polska M40 1:45:53
156 Salamon Justyna Zduńska Woka Polska K20 1:45:58
157 Świeżawska-Ambroziak Katarzyna Kutno Kutno Biega Polska K40 1:46:01
158 Kozłowski Roman Warszawa Warszawiaky Polska M60 1:46:10
159 Piorun Paweł Skierniewice Parkrun Skierniewice Polsks M40 1:46:19
160 Samborska Elwira Łódź Everrun Polska K30 1:46:25
161 28 Borowski Jakub Łódź Reebokruncrew Ldz Polska M30 1:46:28
162 Król Hubert Koło Trenertriathlonu.Pl Polska M30 1:46:28
163 Dudziński Jakub Łowicz Polska M30 1:46:30
164 Kiełbasa Łukasz Łódź Adrian Danilewicz Group Polska M30 1:46:34
165 Słowikowski Dariusz Warszawa Bemowo Biega Polska M30 1:46:38
166 Grodzki Michał Warszawa Polska M30 1:46:47
167 Mitek Bartłomiej Jamno Polska M20 1:46:50
168 Pastuszka Mirosław Łódź Runldz Polska M50 1:46:56
169 Wojtecka Sylwia Łódź Razem Trenujemy Sport Polska K30 1:47:12
170 Podwójci Michał Dabrówka Biegamzeslawkiem Polska M30 1:47:12
171 Mikołajczyk Marta Warka Start.Pułaski.Warka Polska K70 1:47:
172 Guzek Cezary Łowicz Polska M30 1:47:
173 Lipczyński Rafał Pabianice O Co Biega Polska M30 1:47:24
174 82 Fijołek-Nowińska Beata Warszawa Polska K40 1:47:26
175 Chmielewski Mariusz Warszawa Wojskowa Akademia Techniczna Polska M40 1:47:30
176 Motylski Witold Zduńska Wola Polska M50 1:47:33
177 Wróbel Małgorzata Rawa Mazowiecka Drużyna Polska K20 1:47:36
178 Goździk-Zaręba Aneta Łódź Łks Łódź Polska K30 1:47:40
179 Melon Tomasz Skierniewice Klub Sportowy Tęcza Polska M30 1:47:53
180 Sołtysiak Marta Łódź Polska K30 1:47:59
181 Wysocki Dominik Łowicz Polska M30 1:48:04
182 Małkus Tomasz Polesie Running Osp Polesie Polska M40 1:48:20
183 Górka Jarosław Łódź Polska M40 1:48:23
184 Jaworek Marcin Wrocław Polska M30 1:48:37
185 Jaźwiec Adam Łódź Polska M20 1:48:41
186 16 Barzyk Mateusz Piotrkow Trybunalski Fudu&Amp;Co Sport Team Polska M40 1:48:43
187 Rojkowski Marcin Łódź Reebokruncrew Ldz Polska M40 1:48:44
188 Wacławiak Marcin Wola Gosławska Polska M20 1:48:46
189 Chajzer Julia Warszawa Triclub Polska K30 1:48:55
190 Sawczyk Piotr Łódź Polska M30 1:49:00
191 Jagiełło Witold Ogrodzim-Kolonia Tempio Piątkowski Klub Biegacza Polska M40 1:49:07
192 Łebski Jakub Łowicz Polska M30 1:49:16
193 Olender-Bartosik Renata Łódź Everrun Polska K30 1:49:23
194 Martynowski Witold Rogozino Polska M50 1:49:25
195 52 Czerwiński Piotr Łowicz Sebateam Polska M40 1:49:29
196 38 Chromiński Grzegorz Łódź Cudim Polska M50 1:49:31
197 20 Biskupski Michał Pabianice Polska M40 1:49:33
198 Walędziak Łukasz Łowicz Polska M30 1:49:40
  Kazimierski Maciej Kutno Kutno Biega Polska M40 1:49:45
           
           
201 Sowiński Mariusz Łask Activrunłask Polska M40 1:49:51
202 Lesiak Paweł Opoczno Wanda Panfil Team Polska M40 1:50:02
203 Skierski Adrian Łowicz Polska M30 1:50:07
204 47 Cieślik Jacek Łódź Reebokruncrew Ldz Polska M40 1:50:09
205 Kępiński Henryk Bełchatów Kb Spartakus Bełchatów Polska M60 1:50:15
206 Szymczak Dominik Łódź Razem Trenujemy Sport Polska M30 1:50:
207 Zwoliński Paweł Łowicz Sebateam Polska M30 1:50:18
208 Dominiak Katarzyna Łódź Tigers Team Łódź Polska K30 1:50:21
209 0 Klonowski Jarosław Pabianice Polska M40 1:50:30
210 Marat Krzysztof Bobrowniki Polska M30 1:50:31
211 Jastrzębski Jacek Sochaczew Km Aktywni Sochaczew Polska M40 1:50:35
212 Ostrowski Rafał Płock Activerunners Płock Polska M30 1:50:46
213 Modzelewski Maciej Łowicz Polska M30 1:51:00
214 53 Czubak Dariusz Łódź Polska M50 1:51:05
215 Siekierski Wiesław Bełchów Polska M50 1:51:12
216 72 Duła Daniel Ujazd Polska M40 1:51:19
217 Patoleta Edyta Warszawa Bemowo Biega Polska K40 1:51:29
218 Kędziora Mariusz Dzierzgówek Running Osp Polesie Polska M40 1:51:30
219 Klimas Łukasz Konstantyntynów Łódzki Polska M30 1:51:30
220 Lis Marek Cybulice Małe Polska M40 1:51:32
221 Wolak Jarosław Łódź Mbank Polska M50 1:51:34
222 Królikowski Roman Kutno Kutno Biega Polska M40 1:51:38
223 Szymkowicz Julia Bełchów Uks Pijarski Klub Sportowy W Łowiczu Polska K20 1:51:42
224 Kędzia Paweł Zielkowice Polska M40 1:51:42
225 Mielnicki Krzysztof Skierniewice Polska M60 1:51:44
226 Wysocki Mariusz Maków Polska M40 1:51:49
227 Worach Tomasz Zgierz Tempio Poska M30 1:51:51
228 Kosiacki Karol Warszawa Polska M30 1:52:00
229 14 Baranowski Bogumił Łódź Polska M50 1:52:05
230 Skatulnik Sławomir Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo &Amp; Endorfina Polska M50 1:52:05
231 Kwiatkowski Michał Teresin Polska M30 1:52:12
232 Strojkowski Bartosz Łódź Łódź Kocha Sport Polska M30 1:52:16
233 Urbańska Marta Łódź Łódź Kocha Sport Polska K30 1:52:18
234 Kamieński Jarosław Narewka Sparta Team Polska M30 1:52:28
235 Stępień Grzegorz Opoczno Aqua Elektroklima Lks Feniks Opoczno Polska M40 1:52:48
236 Mikołajczyk Damian Uniejów Kb Geotermia Uniejów Polska M20 1:52:50
237 Strzelecki Konrad Łódź Twin Team Polska M30 1:52:50
238 Słoma Katarzyna Łowicz Polska K30 1:52:53
239 Ruta Tadeusz Dobra Nowiny Wkb Meta Lubliniec Polska M60 1:53:00
240 Karwat Cezary Sielce Prawe Polska M30 1:53:16
241 Siewiera Łukasz Łódź Gentleman's Rugby Club Polska M30 1:53:49
242 Przegaliński Maciej Łódź Beauty Sport Polska M40 1:53:55
243 Ławrenczuk Paweł Łódź Rmf4rt Gladiators Polska M30 1:53:59
244 44 Cichońska - Bazak Marzena Bydgoszcz Polska K40 1:54:02
245 Mandosik Jerzy Grudziądz Teamochal Polska M60 1:54:03
246 Karaś Witold Łódź Rysioteam Polska M50 1:54:04
247 Pasikowski Seweryn Łask Activerun Łask Polska M50 1:54:13
248 74 Dzierbicki Krzysztof Nowy Duninów Polska M50 1:54:14
249 Kołosowski Sławomir Borowiny Borowiny Biegajo Polska M50 1:54:24
           
           
 
           
251 Lerka Piotr Łódź   M40 1:54:32
252 Szczytkowska Julia Łódź Forever Young Łódź K20 1:54:34
253 Korczyński Stanisław Stary Redzeń Pietrzyk Running Team M60 1:54:40
254 Nikodemiak Paulina Bedlno Kutno Biega K30 1:54:48
255 Miziołek Michał Kutno   M30 1:54:55
256 6 Kocimski Jan Sochaczew Km Aktywni Sochaczew M70 1:54:56
257 Miszczyk Sebastian Łódź Miszczu M20 1:54:58
258 Richoz Teresa Polesie Running Osp Polesie K60 1:55:00
259 Kubica Andrzej Zduny   M40 1:55:20
260 4 Sobieszek Rafał Łódź   M40 1:55:22
261 Lemieszewska Izabela Łódź   K40 1:55:31
262 Pękalska Dorota Żywiec Góralskie Zakapiorki K30 1:55:33
263 Najder Zbigniew Ujazd   M50 1:55:37
264 Kowalewski Jan Legionowo   M60 1:55:39
265 Machnikowska Paulina Łowicz   K30 1:55:45
266 Poteralski Dariusz Warszawa Pko Bank Polski Sa M40 1:56:03
267 Sołtysiak Paweł Warszawa Polonia Warszawa M40 1:56:06
268 Rudzki Karol Łódź   M30 1:56:07
269 Obłąkowski Hubert Zazdrość   M40 1:56:15
270 Stodulny Rafał Zgierz Sng Wild Ducks M30 1:56:
271 75 Dzierbicki Mateusz Sanniki   M20 1:56:21
272 Grodek Grzegorz Łódź Reebokruncrew Ldz M30 1:56:26
273 86 Fogiel Dominika Łask   K30 1:56:29
274 Kuciński Radosław Łowicz   M40 1:56:33
275 Krzyżoszczak Katarzyna Łowicz   K30 1:56:37
276 Pietrzak Dariusz Warszawa   M40 1:56:38
277 Nowak Tomasz Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz/ Seba Team M30 1:56:38
278 Koza Andrzej Bełchatów Andrzej Koza M60 1:56:38
279 45 Ciechomski Kazimierz Kutno   M50 1:56:44
280 Pochwała Adam Łowicz   M20 1:56:45
281 15 Bartos Stefan Łowicz   M60 1:56:50
282 12 Bagrodzki Andrzej Zgierz Narodowy Bank Polski M40 1:56:58
283 Karda Tomasz Bełchów Reebok Run Crew Skierniewice M40 1:57:19
284 Sobczak Krzysztof Kutno Kutno Biega M50 1:57:21
285 Staniszewski Mariusz Różyce   M20 1:57:28
286 33 Burzyński Krzysztof Różyce   M20 1:57:29
287 Sałata Krzysztof Aleksandrów Łódzki Centrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska M40 1:57:31
288 Kozłowski Rafał Łódź   M40 1:57:34
289 Marszałek Jarosław Łowicz   M40 1:57:38
290 Kuśnierek Mariusz Łódź   M40 1:57:48
291 Śmietański Tomasz Sochaczew   M50 1:57:49
292 Kowalski Sławomir Głowno   M40 1:57:49
293 Skoneczna Karolina Rawa Mazowiecka Drużyna K20 1:57:55
294 Skoneczny Bartłomiej Rawa Mazowiecka Drużyna M30 1:57:56
295 Wilgocki Tomasz Łódź   M50 1:58:05
296 Karaś Aleksandra Łódź Rysioteam K50 1:58:05
297 92 Gajewski Mariusz Łowicz   M40 1:58:14
298 39 Chruściel Piotr Łódź   M40 1:58:20
299 58 Daszczyński Piotr Łowicz Fc Zdzichu M30 1:58:23
 
M-Ce Nr Zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Wiek. Wynik
301 Goliński Dariusz Gałków Mały Piotr Machaj Support Team M30 1:58:33
302 42 Cichal Krzysztof Mysłaków   M50 1:58:35
303 Switajski Radowsław Grudziądz   M30 1:58:47
304 Śliwińska Paulina Trzebnica Lzs Trzebnica K40 1:59:02
305 Witkowski Michał Piaseczno   M30 1:59:06
306 2 Adamkiewicz Natalia Łódź Reebokruncrew Ldz K30 1:59:13
307 Kowalski Mariusz Rawa Mazowiecka Brak M40 1:59:28
308 Górecki Tomasz Biała Rawska Brak M40 1:59:28
309 Olęncki Krystian Kutno Kutno Biega M20 1:59:31
310 Makowski Roman Pabianice Korona Pabianice M40 1:59:31
311 Zalewski Józef Rydzyno Tkkf Wiślanie Słupno M70 1:59:38
312 Skrzypek Maciej Tomaszów Mazowiecki Run With Wnpid Uam M20 1:59:44
313 Kisielewska Katarzyna Łask Activrun Łask K40 1:59:44
314 Kacprzykowska Katarzyna Tomaszów Mazowiecki   K20 1:59:45
315 Samson Andżelika Skierniewice Parkrun Skierniewice K30 1:59:47
316 Sztejka Joanna Kutno Kutno Biega K30 1:59:52
317 Zakrzewski Jakub Łowicz   M20 1:59:54
318 11 Augustyniak Rafał Łódź   M20 1:59:59
319 Mikusek Ryszard Warszawa   M40 2:00:04
320 Mikina Artur Warszawa Pwpw Sa M60 2:00:06
321 Piorun Ewelina Skierniewice Parkrun Skierniewice K40 2:00:08
322 Urbanek Kamil Łowicz   M30 2:00:13
323 Zagawa Karolina Zielkowice R-Team Łowicz K30 2:00:
324 26 Boczek Krzysztof Mysłaków   M50 2:00:24
325 Sikora Dawid Łowicz   M20 2:00:28
326 Leśniewski Kazimierz Włocławek   M70 2:00:38
327 6 Andrzejczak Artur Stare Orenice Tempio-Piątkowski Klub Biegacza M30 2:00:41
328 Stańczyk Przemysław Łódź Szakale Bałut M40 2:00:43
329 Kwiatkowski Arkadiusz Pabianice Wkurw_Team M40 2:00:45
330 Zawadzki Damian Łowicz   M30 2:00:47
331 Mędrek Joanna Koluszki Pietrzyk Running Team K50 2:01:02
332 Przybyszewski Radosław Skierniewice Grabowska Team M40 2:01:08
333 Zanoberg Arkadiusz Teresin   M30 2:01:09
334 96 Gielec Sławomir Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team M40 2:01:16
335 Piotrowski Ireneusz Łowicz   M40 2:01:27
336 Wara-Wąsowski Maciej Łódź   M50 2:01:28
337 69 Dudas Wiesław Łódź Atlas Running Team M50 2:01:28
338 Ślęzak Ewelina Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola K20 2:02:09
339 4 Ambroziak Sebastian Łódź Rossmann M30 2:02:16
340 Pilichowska Katarzyna Warta Grupa Biegowa Zwik Warta K30 2:02:20
341 Kaczanowski Maciej Łódź Brutalista M30 2:02:40
342 Tomaszkiewicz Wojciech Łowicz   M30 2:02:46
343 Klechowski Dariusz Łódz Bez Przydziału M50 2:03:10
344 Grzelak Łukasz Gąbin Gąbin Biega M30 2:03:30
345 18 Bek Michał Łódź Rodzinna Grupa Rowerowa M30 2:03:34
346 Szczytkowski Romuald Łódź Forever Young Łódź M40 2:03:39
347 57 Dałek Amelia Łódź Forever Young Łódź K30 2:03:41
348 Niewiadomski Zdzisław Warszawa   M70 2:04:00
349 Siemiński Sławomir Sieradz   M40 2:04:02
 
           
351 Krajewska-Matusiak Natalia Aleksandrów Łódzki Htf K30 2:04:08
352 Pilecka-Wilmańśka Sylwia Aleksandrów Łódzki Htf K40 2:04:09
353 Kaczmarek Bogdan Łódź   M60 2:04:24
354 71 Dudziński Piotr Łódź Razem Trenujemy Sport M30 2:04:44
355 Olczyk Andrzej Przedbórz   M50 2:04:48
356 54 Czwarno Tomasz Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli M40 2:05:04
357 Janiszewski Sylweriusz Łódź   M40 2:05:57
358 Wielec Aleksander Łówicz   M50 2:06:04
359 22 Pawluk Adam Łowicz   M50 2:06:05
360 Szymczak Piotr Łódź Mzk/Stripons M40 2:06:12
361 Janicki Andrzej Łódź   M50 2:06:27
362 Średniak Agnieszka Łódź Szakale Bałut K40 2:06:31
363 Podsędek Dariusz Łódź   M50 2:06:37
364 8 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego M60 2:06:56
365 Paczkowska Żaneta Bełchów Running Polesie K40 2:06:58
366 Łukowska Lidia Drzazgowa Wola Endorfina Piotrków K50 2:07:06
367 36 Chodnicki Radek Warszawa   M40 2:07:08
368 Osiński Stanisław Warszawa Niezrzeszony M60 2:07:14
369 Pochwała Justyna Łowicz Natalia Tomasiak Górski Styl K30 2:07:15
370 61 Dąbrowski Maciej Sochaczew   M40 2:07:16
371 Kornacka Agnieszka Zalesie   K40 2:07:22
372 Łajkowski Marek Bartoszyce   M30 2:07:22
373 87 Frąk Wojciech Łódź   M30 2:07:23
374 Tomaszkiewicz Marek Ząbki   M40 2:07:27
375 34 Butowicz Adam Szczecinek   M50 2:07:28
376 Misiak Agnieszka Małszyce Starzyńskiego Biega Łowicz K40 2:07:28
377 19 Białas Stanisław Pułtusk Z Biegiem Narwii M60 2:07:41
378 Sekieta Dorota Pabianice Mbank K50 2:07:43
379 Kołodziejczak Beata Sochaczew Socho Team K40 2:07:50
380 88 Fudała Maciej Łowicz Hufiec Łowicz M20 2:08:02
381 64 Dobrowolski Mariusz Głowno   M30 2:08:02
382 98 Giżewski Grzegorz Głowno   M40 2:08:11
383 Kowalska Monika Kutno Kutno Biega K30 2:08:14
384 Kowalski Robert Kutno Kutno Biega M40 2:08:16
385 Kowalski Marcin Łódź   M40 2:08:21
386 59 Dąbrowska Karolina Głowno Reebokruncrew Ldz K30 2:08:35
387 89 Gadomski Piotr Czerwonak   M40 2:09:16
388 Świeżawska Alicja Kutno Kutno Biega K30 2:09:21
389 Kosztowny Dawid Łódź   M40 2:09:26
390 Nowicki Marcin Łódź Drużyna Bss M30 2:09:28
391 63 Dobroszek Piotr Łódź   M40 2:09:32
392 Romaniak Artur Nowy Dwór Mazowiecki   M30 2:09:33
393 Paśnik Jarosław Łódź   M50 2:09:58
394 7 Andrzejewski Tomasz Pabianice Gillette Run M50 2:10:04
395 Rajch Adam Łódź   M40 2:10:06
396 Skutnik Marcin Legionowo   M40 2:10:10
397 Grzegorczyk Dariusz Łódź Flex Łódź Team M30 2:10:26
398 Wisniewska Renata Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz K40 2:10:32
399 Leszczyński Artur Łódź Tomtom Runners M30 2:10:49
           
           
401 Krzyżański Dariusz Łódź   M40 2:11:01
402 Płuszka Małgorzata Sierakowice Lewe Running Polesie K30 2:11:26
403 Tomaszewska Krystyna Wola Makowska Running Polesie K40 2:11:26
404 Stefańska Paulina Polesie Fundacja Biegamy Polesie #N/D 2:11:26
405 29 Bosek Robert Warszawa   M40 2:11:42
406 Pietrzak Monika Warszawa   K40 2:12:00
407 97 Gielniewski Radosław Łowicz   M40 2:12:05
408 Palmowska Katarzyna Zgierz Sng Wild Ducks K30 2:12:07
409 91 Gajewska Magdalena Łódź Lafiryndy I Gamonie K40 2:12:07
410 35 Chałubiński Sławomir Łask   M40 2:12:10
411 Wejchert Zuzanna Łódź   K30 2:12:22
412 62 Dembowska Anna Łódź   K30 2:12:24
413 Heindl Tomasz Nowy Bedoń   M30 2:12:24
414 85 Flis Artur Warszawa Wkurw_Team M30 2:12:36
415 Podlasiński Wojciech Pruszków Wkurw-Team M30 2:12:36
416 Marczak Grażyna Warszawa Leczo Team K60 2:12:42
417 Marszałek Anna Łódź   K30 2:12:55
418 Janicki Tomasz Łódź Aq M30 2:13:09
419 Janicki Dariusz Łódź Aq Wiring Systems Team M30 2:13:09
420 Słoma Marek Łowicz   M30 2:13:22
421 90 Gajda Emilia Łowicz   K20 2:13:25
422 Józiak Ilona Zduńska Wola   K20 2:13:25
423 Popowski Jarosław Warszawa Unts Warszawa M50 2:13:30
424 Kurzawski Jerzy Łódź Kb Gapa Łódź M70 2:13:57
425 Popielarczyk Monika Łódź Rysioteam K40 2:14:34
426 Makowski Kazimierz Ksawerów   M60 2:14:53
427 Pokora Marek Seligów Osp Seligów M20 2:15:16
428 Karwacka Monika Koluszki   K40 2:15:18
429 41 Cichal Anna Polesie Running Osp Polesie K40 2:15:26
430 Szwed Marzena Łódź Byle Nie Ostatni K40 2:15:26
431 Laudan Robert Łódź Mbank M40 2:15:41
432 Żebracki Wojciech   Runners Team Nysa M30 2:16:01
433 Trzewikowska Paulina Łódź   K30 2:16:11
434 Rzymski Jakub Mystkowice   M20 2:16:25
435 27 Bończak Monika Łowicz   K30 2::23
436 Sikora Katarzyna Łowicz   K30 2::23
437 Strużyk Adam Zawady   M40 2::44
438 Krzyżanowski Maciej Łódź Polandonbike.Pl M40 2:19:30
439 Jezierska Iza Łódź   K30 2:19:37
440 49 Czekaj Rafał Łowicz   M30 2:19:38
441 Gniadzik Michał Łódź Reebok Run Crew Ldz M30 2:19:54
442 Skwarnecka Katarzyna Łowicz   K30 2:20:00
443 Klimczak Joanna Swarzędz   K30 2:20:05
444 Klonowski Michał Rzgów Atlas Running Team M30 2:20:13
445 Klonowska Elżbieta Ksawerów Atlas Running Team K30 2:20:14
446 Kacprzak Grzegorz Konstantynów Łódzki   M20 2:20:19
447 Wyczółkowska Joanna Łódź   K20 2:20:26
448 Kacprzak Paweł Bedlno   M50 2:20:29
449 Zienczyk Beata Łódź   K40 2:20:33
 
M-Ce Nr Zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Wiek. Wynik
451 Rzeźnicki Andrzej Łódź Nie Dotyczy M60 2:20:38
452 Ilski Wojciech Łódź Forever Young Łódź M60 2:21:42
453 Torzewska Agnieszka Warszawa   K40 2:22:14
454 Torzewski Janusz Warszawa Wat M40 2:22:14
455 Wolski Jakub Łowicz   M30 2:22:32
456 Jagieluk Jacek Łowicz #Happyrunners Łowicz M30 2:22:38
457 Grzeszkowiak Bogumiła Kutno   K50 2:22:48
458 Szufel Małgorzata Warszawa   K0 2:22:55
459 Żywek Teresa Warszawa Tripower K70 2:23:33
460 Wiktorek Jadwiga Łódź Nie Dotyczy K60 2:23:59
461 Wnuk Robert Budziszewice   M50 2:24:36
462 Grzelak Adam Łask   M40 2:24:47
463 Bandel Aneta Łódź Reebok Run Crew Ldz K20 2:24:52
464 Sobczak Magdalena Łódź   K40 2:25:26
465 Madej Michał Łódź   M30 2:25:40
466 Kondracka Justyna Sochaczew   K30 2:26:06
467 Kopacka Kamilla Łódź   K30 2:26:06
468 Legat Arkadiusz Łowicz   M40 2:26:47
469 Grzegorczyk Piotr Łódź   M70 2:27:03
470 Olesiak Marta Zduńska Wola   K30 2:27:51
471 Przybysz Rafał Łódź   M60 2:28:49
472 Wołowiec Bożena Głowno   K40 2:29:39
473 Harajda-Tarnecka Agnieszka Rosanów Sng Wild Ducks K30 2:29:54
474 Raczyński Bogusz Aleksandrów Łódzki Tigers Team Łódź M30 2:30:25
475 Kowalczyk Ilona Łódź Mamy-Biegamy K20 2:30:34
476 Wasiliew Christo Warka Start.Pułaski.Warka M60 2:30:47
477 1 Klusek Jolanta Warszawa Yola Yolanda K40 2:31:24
478 Malicka Bożena Łódź Biegacz Nowosolna K50 2:32:31
479 Szreiter Monika Pabianice   K40 2:32:32
480 Żaczek Justyna Łowicz   K30 2:32:38
481 Klimczyńska Anna Łowicz   K30 2:34:00
482 3 Osuchowska Wioletta Warszawa Pko Bp K40 2:34:37
483 Brudzicki Paweł Dubienka   M40 2:35:22
484 25 Błaszczyk Mariusz Zgierz Sng Wild Ducks M30 2:35:44
485 Tobera Mariusz Zgierz Biegamy W Zgierzu M30 2:35:45
486 Karwala Anna Zgierz Biegamy W Zgierzu K20 2:35:45
487 Pasińska Anna Pabianice   K40 2:36:42
488 Miziołek Katarzyna Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz K40 2:39:27
489 Starczewski Piotr Pruszków   M50 2:40:01
490 Szymajda Michał Łowicz   M30 2:45:09
491 Leśniewski Tomek Łódź Lafiryndy I Gamonie M40 2:45:37
492 Gradomski Dominik Konstantynów Łódzki   M30 2:47:53
493 Krysiński Dariusz Płock   M40 2:48:18
494 Płomiński Tomasz Łódź   M40 2:48:56
495 Muras Kamila Przemysłów   K40 2:51:11
496 Wielemborek Zofia Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz K60 2:51:11
497 Rembowski Jacek Łowicz   M70 2:51:11
498 Dymel Andrzej Warszawa Markowi Biegacze M60 2:53:42
499 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego K60 2:53:53
500 40 Ciarciński Mariusz Łódź   M40 3:02:50