Bike & Snow Shop
fot.: Robert Adamczyk, Szymon Gruchalski
fot.: Robert Adamczyk, Szymon Gruchalski

Pierwsze medale w historii Rugby Club Skierniewice zdobyte!

Lepszej inauguracji sezonu skierniewiccy rugbyści nie mogli sobie wymarzyć: zdobyli brązowe medale w kategorii żak oraz mini żak.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Dodatkowo młodzicy, którzy na ten sezon zostali wypożyczeni do AZS AWF Warszawa, stanęli na drugim miejscu podium?. Na turnieju nie zabrakło również naszych mikrusków, którzy zaznaczyli swoją obecność w grach z zawodnikami innych ekip.

W Jarocinie oprócz gospodarzy rywalizowaliśmy z drużynami z Bolesławca, Lubina, Poznania, Warszawy oraz Kalisza.

Żacy pod wodzą Marcin Stencel w pojedynkach z bardzo mocnymi fizycznie rywalami, nie dali tak łatwo za wygraną i pokazali, że potrafią walczyć do końca i dzięki temu mogli wracać do domu z uśmiechem na twarzy?

Mini żacy prowadzeni przez Emilia Stencel poszli w ślady starszych kolegów, również meldując się na najniższym stopniu podium i jednocześnie zdobywając bardzo dużą liczbę przyłożeń. Z kolei druga drużyna podczas wczorajszego dnia zanotowała niesamowity postęp, czego najlepszym dowodem jest fakt, iż dopiero w dogrywce uległa 6:7 w meczu o 5 pozycję.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy dzieci, które mimo bardzo wczesnej godziny wyjazdu, pokazały na boisku wiele udanych akcji i godnie reprezentowały Miasto Skierniewice, które wspiera nasze działania.

Dziękujemy również niezawodnym rodzicom, którzy tak licznie dopingowali swoje pociechy oraz za bezcenną pomoc podczas wczorajszych zmagań.

 

Źródło: Rugby Club Skierniewice