Bike & Snow Shop
Warsztaty taneczne w Estetic Fitness

Warsztaty taneczne w Estetic Fitness

Już 27 sierpnia po raz pierwszy w Estetic Fitness warsztaty taneczne Afro - House, Kuduro z Manuelą Marsal Cabitango.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Warsztaty są robione z myślą o osobach, które chcą spróbować tego, czym Vamula.pl jara się już dość długi czas, oraz dla tych co już trochę tańczą i chcą popracować nad swoim rozwojem :)

Kim jest Manuela Marsal Cabitango?

Jedna z pierwszych i nielicznych instruktorek kuduro i afro-house w Polsce.
Członkini i choreografka afrykańskiej rewii tanecznej Mulemba! z Warszawy, z którą zakwalifikowała się do półfinału programu "Mam Talent!".
Instruktorka festiwalu Kuduromania ‒ jedynego w Europie festiwalu tanecznego poświęconego współczesnym stylom tańca afrykańskiego, ze szczególnym uwzględnieniem wywodzących się z Angoli kuduro i afro-house'u.
Autorka jedynej dotąd w Polsce pracy naukowej dotyczącej kuduro (Kuduro. Próba charakterystyki zjawiska z perspektywy antropologii tańca).

Niepowtarzalny styl Manuela "dopieszczała" zdobywając umiejętności w szeroko pojętym tańcu ulicznym (hip hop, house, krump) oraz stylach tanecznych pochodzących z Afryki (kuduro, afro-house, pantsula, soukous, coupé décalé, ndombolo, azonto, taniec tradycyjny z Gwinei) pod okiem takich tancerzy, jak między innymi: Pele Gae i Sello Modiga/ Real Action Pantsula (RPA), Blaya (Brazylia), Mohamed Kouyaté (Gwinea), Miguel Albino (Portugalia), Janča Jay (Czechy), Dúnia (Angola), Guyguy Ndakiza (Demokratyczna Republika Konga), Alain Nca (Kamerun), Chipper Inter (Wybrzeże Kości Słoniowej).

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.