Aqua Joga na skierniewickim basenie

Aqua Joga na skierniewickim basenie

Celem zajęć jest rozciągnięcie mięśni przy jednoczesnym użyciu prawidłowego oddechu. Woda, która powoduje opór na mięśnie jednocześnie rozluźnia ciało nie powodując napięcia. Aqua Joga bardzo korzystnie wpływa na kształtowanie sylwetki oraz relaksuje ciało. Bardzo pozytywnie działa na stabilizację mięśni głębokich, układ ruchu i koordynację. Poprawia ruchomość w stawach i sprawność układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Aqua Joga to delikatna i bezpieczna forma ćwiczeń, dlatego polecana jest także kobietom w ciąży. Zajęcia poprowadzi Tresya Yogavaganza.

Na czym polega Aqua Joga?

To zajęcia typu Body&Mind wykonywane w wodzie. Zajęcia prowadzone są w spokojnym tempie, przy relaksującej muzyce. Składają się z trzech części:

  • rozgrzewka
  • Asany - pozycje Jogi (statyczne i dynamiczne) z serii równowaga i stabilizacja
  • relaksacja

Zajęcia prowadzone będą z aktualnym poziomem sprawności uczestników. Instruktorka pokazuje trzy opcje jednego ćwiczenia - podstawową, średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

Ile kosztują zajęcia Aqua Joga?

UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNE.
Płatne jest tylko wejście na basen, które dla osób dorosłych wynosi 7,00 zł, dla dzieci i młodzieży (z ważną legitymacją szkolną) w okresie ferii 2,50 zł.

Zajęcia będą odbywać się w małym basenie, warunkiem uczestnictwa w nich jest wzrost min.140 cm. Na zajęcia obowiązują ZAPISY (tel: 46 833 89 69), ilość miejsc jest ograniczona!

Zajęcia odbędą się w feryjne WTORKI i CZWARTKI o godzinie 20:45.
Same zajęcia trwają 45 minut, natomiast pozostałe 15 minut to konsultacje z Instruktorką.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów do miejskiej pływalni.