Wchodzimy w nowy rok... razem

Wchodzimy w nowy rok... razem

Na wstępie od całej ekipy Active Gym Skierniewice najserdeczniejsze i najszczersze życzenia wszelkiej pomyślności w nowym roku, konsekwencji i siły do działania.
Razem to zaczniemy, razem będziemy w tym trwać i razem będziemy święcić sukcesy.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Razem już od lat walczymy o lepszych siebie, o wasze zdrowie, o sylwetkę, o formę sportową.
O lepsze samopoczucie, szczęśliwy byt i radość z życia.

W tym roku mija 7 lat jak razem z Wami w Skierniewicach tworzymy rodzinę Active Gym.
Wcześniej razem z Magdalenką ciężko pracowaliśmy w naszym fachu w Warszawie co nauczyło Nas „życia”.

W stolicy złapaliśmy pierwsze szlify, osiągaliśmy pierwsze sukcesy, uczyliśmy się pracy w „najtrudniejszych” warunkach i z wybitnymi przypadkami. Ale jak ma się to do noworocznego okresu. Otóż, podzielę się z Wami pewną refleksją, która po 10 letniej pracy trenerskiej jest jak najbardziej bardzo przydatną wskazówką dla wszystkich – NIE WSZYSTKO NA RAZ I OD RAZU.

Największym błędem popełnianym przez wszystkich snujących postanowienia noworoczne jest mocne z nimi przesadzanie i przeliczania się z własnymi możliwościami.

Na siłowni pojawiają się osoby, które postanawiają zadbać o siebie od nowego roku. Super. Uwielbiamy ludzi, których przepełnia pasja, natchnienie chęć zmian. Ale spokojnie.
Wykorzystamy twój potencjał, spożytkujemy go odpowiednio, ale w lutym nie będziesz mniejsza o 3 rozmiary (na wakacje to już co innego, możemy dokonać mega transformacji), ale po miesiącu jeszcze nie będziesz wyglądała jak Chodakowska z okładki Shape’a.
I w tym sęk.

Nie napalamy się na coś niemożliwego

Przeliczmy siły na zamiary.
Ja osobiście też chciałbym do końca stycznia dobić do 110 kg wagi, a w marcu już mieć brzuch jak tarka. Ale wiem, że się nie da.

Stawiam przed sobą bardzo ambitne cele, ale realne

Przy mojej pełnej determinacji, poświęceniu i zacięciu dam radę, ale nie w dwa miesiące. To samo z Wami. Zacznijmy z werwą i ambicją, ale nie spalajmy się za szybko. I nie możemy chcieć za dużo.

Nie dasz rady w jeden rok, rzucić palenia, mniej pić, zgubić brzuszysko, pobudować dom, spłodzić i urodzić córkę i syna, zarobić milion dolarów i wybrać się w podróż dookoła świata.
Gwarancją sukcesu jest nasze inteligentne i zdeterminowane podejście do naszych możliwości.

Skup się na najważniejszym i działaj, a my w Active Gym Skierniewice pomożemy i wspólnie osiągniemy sukces.

Pozdrawiamy Magdalenka i Przemek Krawczykowie