Kobiecość Poprzez Taniec. Ula Zaniewska w Estetic Fitness

Kobiecość Poprzez Taniec. Ula Zaniewska w Estetic Fitness

Warsztaty taneczne Kobiecość Poprzez Taniec, czyli jak wyrazić / odkryć lub umocnić swoje poczucie kobiecości przez praktykowanie różnych form tańca.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

...Kobiecość sama w sobie ma wiele obliczy i wymiarów od cech fizycznych poprzez cechy psychiczne.
Lubimy czuć się kobieco i atrakcyjnie dlatego też pracujemy nad swoim zasobami takimi jak , fryzura, strój czy ubiór.

ale...

kobiecość to znacznie więcej, to przede wszystkim wewnętrzne poczucia akceptacji i docenianie swojej wartości bez względu na atrybuty, które posiadamy, bądź nie.

Dlaczego taniec?

Praktykowanie tańca ma moc poprawy naszego stanu emocjonalnego, poprawia samopoczucie, ma korzyści dla naszej sylwetki ale ma też moc wyrazu niewypowiedzianych słów, pragnień, a wierzę głęboko w to, że to co w środku to i na zewnątrz, dlatego poprawa tego co dzieje się w naszym środku ma bezpośrednie przełożenie na to jak się zachowujemy , czego się podejmujemy i co osiągamy :)

Serdecznie zapraszam na ponad godzinny trening w ultra kobiecej atmosferze.

Kiedy: w sobotę, 9 grudnia
Gdzie: Estetic Fitness w Skierniewicach.

Styl: na tych warsztatach skupimy się głównie na TWERKu ale również elementach innych styli, które uważam za doskonałe uzupełnienie warsztatów.

Dla kogo: dla kobiet, które chcą poczuć się kobieco, nauczyć się podstaw ruszania pośladkami (twerk), oraz spotkać się w ultra kobiecej atmosferze i miło spędzić czas.

 

Strona wydarzenia na FB.