Kreatywni Rewolwerowcy
Warsztaty Twerk i Dancehall z Gosią Kasińską

Warsztaty Twerk i Dancehall z Gosią Kasińską

25 listopada w godzinach 12 - 16:00 w skierniewickim Let's Dance Studio odbędą się warsztaty prowadzone przez Małgorzatę Kasińską.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Małgorzata Kasińska

Dyplomowana Instruktorka Tańca po 2- letnim Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym - specjalność formy uliczne w Bydgoszczy. Absolwentka łódzkiej AHE oraz UŁ na kierunku Pedagogika. Wykładowca na 2-letnim Kursie Instruktorskim z zakresu Tańca Nowoczesnego, o specjalizacji formy uliczne w Poznaniu.
Członkini GrUpy SKłaD. Założyciel formacji Beyond Limitz, która w bieżącym roku zdobyła nagrodę Grand Prix na marcowych zawodach Dancehall or Die.

Poprzez swoje merytoryczne przygotowanie realizuje nie tylko taniec, ale edukację przez taniec co pozwala jej na osiąganie wszystkich wychowawczych i merytorycznych celów edukacji tanecznej.

Jej zainteresowania skupiają się wokół form ulicznych, lecz swoje horyzonty stara się nadal poszerzać. Zaczynała od Hip-Hopu, a obecnie specjalizuje się w Dancehall. W roku 2015 szkoliła się na Jamajce!
Stałe dokształcanie się u polskich jak i zagranicznych instruktorów pozwala jej, na ciągłe zaskakiwanie uczestników swych zajęć. Na zajęciach w pierwszej kolejności, realizuje podstawowe założenia danego stylu, czyli social dances i technikę. W realizowanej na zajęciach choreografii zwraca uwagę by była ona zawsze zbudowana na emocji, która ściśle wiąże się z daną muzyką.

Na swoje zajęcia zaprasza wszystkich lubiących mocną muzykę i dynamiczne choreografie, ale również solidną wiedzę.


HARMONOGRAM NA 25.11 SOBOTA:

12:00 - 13:00 DANCEHALL
13:15 - 14:15 TWERK

CENNIK:

30 ZŁ/ 1 GODZINA
40 ZŁ/ 2 GODZINY

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY I WPŁATY NA KONTO BANKOWE PRZED WARSZTATAMI!

ILOŚĆ MIEJSC W GRUPIE 8 OSÓB - WARSZTATY RUSZAJĄ PRZY MINIMUM 6 WPŁATACH NA KAŻDĄ GODZINĘ !!!

DANE DO PRZELEWU:

BALBINA CZECH
40 1140 2004 0000 3402 7604 0592
W tytule: imię i nazwisko, TWER LUB DANCEHALL

* Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów i zmian w harmonogramie. Pieniążki za warsztaty zwracamy tylko w momencie ich odwołania.