Kreatywni Rewolwerowcy
6Bikes na 560-lecie Skierniewic

6Bikes na 560-lecie Skierniewic

Naszą wyprawę dedykujemy Skierniewicom.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

W przededniu naszej wyprawy na szlak Green Velo, w okrągła 560 rocznicę urodzin miasta, jako mieszkańcy Skierniewic: Roman Nowicki i Piotrek Paradowski, postanowiliśmy wraz z naszymi kolegami (Marcin Duda i Sławomir Mikuła - Brzeziny, Dariusz Sobieszek - Koluszki, Mariusz Jakubczak - Sochaczew) również zapalić symboliczną świeczkę na Skierniewickim torcie urodzinowym.

Całą naszą wyprawę zatem dedykujemy Skierniewicom, jako taki mały urodzinowy prezent.

Życzymy naszemu Miastu dalszego rozwoju, aby dalej żyło się tu nam jak najlepiej i chciało się z najfantastyczniejszych wypraw zawsze wracać do naszego Miasta.

Do życzeń dołączają się wszyscy uczestnicy wyprawy 6Bikes