Drzwi otwarte w Fit and Jump Skierniewice

Drzwi otwarte w Fit and Jump Skierniewice

Fit and Jump jest pierwszym polskim producentem trampolin do fitnessu i jako jedyna firma posiada Certyfikat Instytutu Sportu - państwowego instytutu badawczego.

Fitness na naszych trampolinach to innowacyjne połączenie efektywnego treningu, pozytywnej energii i świetnej zabawy w rytm najlepszej muzyki. Dominują szybkie skoki oraz dynamiczne biegi w miejscu a trening uzupełniamy jest o ćwiczenie na rozciąganie i wzmacnianie.

Zajęcia przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek, płeć i stopień aktywności fizycznej. Zajęcia prowadzimy również dla dzieci, klubów sportowych oraz firm w całej Polsce.

Skierniewice są miastem z ogromnym potencjałem sportowym i dobrą energią mieszkańców, dlatego pomysł na zupełnie nowy format ćwiczeń trafił na bardzo podatny grunt. Od samego początku spotykamy się z życzliwością i wsparciem wielu osób, które tak jak my uwierzyły w ten pomysł. Katarzyna i Tomasz Słoma, nowi właściciele klubu

Fitness na trampolinach marki Fit and Jump jest nowością i od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie osób pragnących połączenia treningów cardio z dobrą zabawą.
Rosnąca liczba polubień na naszym fanpage’u i kolejne zapisane osoby potwierdzają tylko, że idziemy w dobrym kierunku. Pozytywna energia wokół projektu dodaje nam motywacji!

W Skierniewicach będziemy skakać codziennie o godzinie 19:00 na sali mieszczącej się w kamiennicy na ulicy Mireckiego 6 , nad pizzerią DORO.

Ze względu na duże zainteresowanie treningami, na każde zajęcia obowiązują zapisy na naszym profilu na Facebooku lub telefonicznie. Zajęcia prowadzą licencjonowane instruktorki Fit and Jump.

W nowo rozpoczętym sezonie planujemy szereg atrakcji, atrakcyjnych promocji, eventy ale przede wszystkim radosny wycisk na każdym treningu.

Zapraszamy na nasze zajęcia wszystkie osoby, które mają ochotę na trening z ogromną dawką motywacji, uśmiechu i pozytywnej energii.

Zapraszamy do zapisów na drzwi otwarte i darmowe pokazowe treningi w najbliższą sobotę 26.11.2016 r. w godz: 15:00 -17:00.
Na zapisy czekamy do piątku 25.11.2016 do godz. 15:00.

Gdzie? Mireckiego 6, Skierniewice
Kiedy?  26.11.2016 r. w godz: 15:00 -17:00


Regularne treningi ruszają już w poniedziałek 28.11.2016

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)