Kreatywni Rewolwerowcy
Sportowy piknik rodzinny w Zaścianku Babie Lato

Sportowy piknik rodzinny w Zaścianku Babie Lato

W niedzielę 22 lipca 2018 kolejna propozycja dla rowerzystów w każdym wieku: sportowy piknik pod hasłem "Razem Z Inverno Jedziemy Dla Maksa Do Zaścianka Babie Lato".

Poza aktywnie spędzonym popołudniem można zrobić coś dobrego - wspomóc Maksa w walce z chorobą...

Dlaczego Maks potrzebuje wsparcia?

Wrogiem Maksa jest polineuropatia aksonalna CMT czyli zanik nerwów obwodowych - rzadka choroba genetyczna, w zasadzie niespotykana u dzieci w tak wczesnym wieku. Wraz z diagnozą mama Maksa dowiedziała się, że ta choroba jest postępująca i nikt jeszcze nie znalazł spowalniacza i hamulca na na CMT.

Maks dzielnie walczy i możemy mu w tej walce pomóc...

Plan pikniku rodzinnego

13:00 - start przejazdu rowerowego - spod ratusza
14:30 - 18:00 zabawy dla Maksa w Zaścianku Babie Lato: wiele atrakcji, zabawy, gry, treningi i wiele wiele innych niespodzianek
18:00- 20:00 koncerty

Atrakcje dla dzieci

Sztafety rodzinne, dmuchany zamek dla dzieci, przejazdy kucykami, place zabaw, żywe maskotki, mini zoo, ekstremalny zjazd na linie, malowanie buziek, konkursy, loterie, paintball, i zabawy dla dzieci zajęcia zumby dla dzieci i dorosłych

Inverno Fitness proponuje

Zajęcia sportowe z Inverno Fitness: turniej w piłkę siatkową, zawody w wyciskaniu na klatkę połową masy ciała, degustacja suplementów, licytacja treningów personalnych, zawody w przysiadach ze sztangą dla kobiet.

Ponadto strefa piękności oraz grill i ognisko. Wszyscy uczestnicy przejazdu rowerowego otrzymają od sponsora, firmy Święcicki Zdrój przepyszną i zdrową wodę.

W trakcie trwania imprezy będą zbierane pieniądze dla Maksa na wyposażenie łazienki w specjalny sprzęt ułatwiający mu codzienne życie.

 

Posłuchaj audycji Radia RSC, w której rozmowa z mamą Maksa i organizatorami wydarzenia