Joga - warsztaty w Estetic Fitness

Joga - warsztaty w Estetic Fitness

Warsztaty jogi metodą Iyengara w skierniewickim fit centrum Estetic Fitness.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Joga metoda Iyengara zdobyła w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat olbrzymią popularność na całym świecie.

W wyniku połączenia tysięcy lat tradycji ze współczesną metodyką i wiedzą anatomiczną powstała spójna i niezwykle precyzyjna metoda pracy z ciałem, dająca efekty w postaci fizycznej i psychologicznej stabilności.

Praktykując asany (pozycje jogi) dbamy o wyrównanie symetrii w ciele, sztywne obszary rozluźniamy, a słabe wzmacniamy. Jedne pozycje lub układy wykonujemy dynamicznie, w innych pozostajemy pasywni. Szukamy równowagi między pracą i odpoczynkiem.

Charakterystyczna cecha jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy (koce, liny, kostki, paski, bolstery, krzesła, itd.). Umożliwiają one doświadczenia dobroczynnego działania asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach.

Warsztaty poprowadzi Joanna Filipek, z wykształcenia filolog romański. Jogę metoda Iyengara praktykuje od 2006 r., uczy od 2 lat.
W 2013 r. ukończyła w Częstochowie kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. We wrześniu br., po 3 latach uczestnictwa w kursie nauczycielskim metoda B. K. S. Iyengara prowadzonym przez Romka Grzeszykowskiego w Krakowie, uzyskała stopień Introductory I. Obecnie przygotowuje się do egzaminu na stopień Introductory II.
Oprócz regularnego kształcenia w Krakowie stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych warsztatach prowadzonych przez wybitnych nauczycieli jogi.


Serdecznie zapraszamy wszystkich na pierwsze takie warsztaty w Skierniewicach!

Warsztaty w Estetic Fitness juz w najbliższą sobotę - 1 października 2016 - w godzinach 16:00 - 17:30.

Koszt: 20 zł - obowiązują zapisy!