Kreatywni Rewolwerowcy
Grzegorz Krejner na ostatnim zakręcie czasówki. Dopinguje SkierVelo
Grzegorz Krejner na ostatnim zakręcie czasówki. Dopinguje SkierVelo

Wyniki jazdy na czas - Road Race Skierniewice 2019

60 zawodników - w tym siedem pań - wzięło udział w pierwszym etapie Road Race Skierniewice 2019 - jeździe na czas.

Kolarze podobnie jak w ubiegłym roku startowali z okolic Hotelu Maraton (obecnie Fokus) na ul. Sobieskiego.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Road Race Wyścig Trzech Lilii - kobiety

  1. Anna Rząsowska Osieck
  2. Magdalena Chmielewska
    NaSzosie Team
    Józefów
  3. Małgorzata Krawczyk Zielona Góra
4 Glazer Renata Chrzanów   11:57.54 K30
5 Świerczewska Monika Warszawa MyBike.pl Road Team 12:04.88 K30
6 Kerth Agnieszka Olkusz BIKE ATELIER TEAM 12:08.35 K40
7 Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO Sport Scrapper Team 12:27.36 K40

Najlepsza z pań wykręciła 26. czas wśród wszystkich startujących.

Road Race: Wyścig Trzech Lilii - mężczyźni

Wśród skierniewiczan najszybszy był Mateusz Kazimierczak SkierVelo. Wykręcił 10 czas w kategorii Open i 3 w swojej kategorii wiekowej.
(Lista startujących skierniewiczan pod tabelą Open Mężczyźni)

  1. Paweł Król
    Warszawski Klub Kolarski
    Warszawa
  2. Rafał Wrożyna
    JafiSport Bike Team
    Pszczyna
  3. Andrzej Widziewicz
    KK Żoliber
    Warszawa
msc. imię i nazwisko miejscowosc klub czas wiek
1 Król Paweł Warszawa Warszawski Klub Kolarsk 08:54.77 M30
2 Wrożyna Rafał Pszczyna JAFISPORT BIKE TEAM 09:07.31 M40
3 Widziewicz Andrzej Warszawa KK żoliber 09:13.06 M40
4 Majewski Tomasz Kobyłka-boguty Retro Stork Team 09:16.86 M40
5 Nowacki Piotr Piaseczno Ośka Warszawa 09:18.61 M30
6 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalsk BodyiCoach Cycling Team 09:22.99 M20
7 Kałuszka Paweł Dziektarzew GATTA BIKE-RS 09:25.01 M40
8 Arciszewski Paweł Białystok INTERCARS SONIC BIKE TE 09:31.63 M30
9 Jeżewski Piotr Pszczyna JAFISPORT BIKE TEAM 09:34.52 M20
10 Kazimierczak Mateusz Skierniewice SkierVelo 09:35.96 M20
11 Wardziak Wojciech Piasek JAFISPORT BIKE TEAM 09:37.67 M30
12 Gembicz Marcin Częstochowa Fabryka Rowerów 09:50.20 M40
13 Krejner Grzegorz Międzyborów DANIELO SPORTSWEAR LUKS 09:53.24 M50
14 Drzymała Konrad Warszawa GSTEAM.PL 09:54.72 M30
15 Ścięgaj Ireneusz Jugów Spedycja PawBud 09:54.89 M50
msc. imię i nazwisko miejscowosc klub czas wiek
16 Bączkowski Augustyn Warszawa FLYING SPAGHETTI MONSTE 09:55.04 M50
17 Bieliński Piotr Warszawa ActiveJet Team 09:58.84 M50
18 Mikołajczyk Sebastian Kutno   10:04.73 M20
19 Marszałek Mariusz Domaniewice Klub Kolarski Łowicz 10:07.22 M30
20 Nurek Mateusz Warszawa Grupa Wirtualna Polska 10:09.00 M30
21 Tynkowski Paweł Warszawa   10:15.24 M40
22 Jaworski Tomasz Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura Czę 10:17.28 M30
23 Chojnacki Jarosław Warszawa   10:20.28 M50
24 Rąpała Krzysztof Warszawa PS8 10:21.04 M30
25 Rozumek Łukasz Dąbrówka RYBCZYŃSKI-BIKES REMMER 10:26.57 M30
26 Półchłopek Marek Sierpc   10:28.81 M65
27 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team 10:30.63 M60
28 Wojciechowski Dariusz Warszawa ActiveJet Team 10:33.08 M50
29 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group 10:34.79 M50
msc. imię i nazwisko miejscowosc klub czas wiek
30 Wróbel Piotr Łowicz Klub Kolarski Łowicz 10:36.61 M40
31 Lorenc Robert Skierniewice SkierVelo 10:37.98 M40
32 Krekora Dominik     10:42.21 M20
33 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 10:45.09 M20
34 Koza Dawid Kochanowice   10:48.67 M20
35 Glazer Tomasz Chrzanów Łowcy Dróg 10:49.95 M30
36 Kamiński Wiesław Warszawa Loyalty Point Racing Te 10:54.96 M65
37 Wiązowski Michał Nieborów LAMELA Łowicz 11:01.01 M40
38 Strączyński Dariusz Nowa WieŚ IZMOT TEAM 11:01.67 M40
39 Łazarski Przemysław Warszawa TEAM VARSO 11:03.86 M40
40 Zawiasa Adam Skierniewice Legion Serwis 11:06.73 M20
41 Andrzejczuk Piotr Warszawa Bank Pekao Team 11:11.44 M40
42 Pietrzak Maciej Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 11:15.33 M20
43 Galanciak Piotr Łódž CERI International Łódź 11:17.07 M30
44 Grzonek Paweł Stare Bosewo   11:21.65 M30
45 Jagiełło Mariusz     11:23.95 M20
msc. imię i nazwisko miejscowosc klub czas wiek
46 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM 11:26.35 M30
47 Skręta Łukasz Skierniewice   11:29.24 M30
48 Osiński Andrzej Skierniewice   11:31.20 M50
49 Klementowicz Krzysztof Otwock   11:36.67 M50
50 Bryszewski Lech ŁódŹ   11:42.91 M65
51 Zwoliński Jarosław     12:01.90 M30
52 Sorbian Marek Bliżyn TEAM HUROM Masters 12:10.34 M60
53 Grudziński Tomasz Sękocin Stary   12:12.79 M60

Wyniki skierniewiczan w jeździe na czas

Kolarzom niezrzeszonym, ale też wszystkim innym sportowcom ze Skierniewic, okolicy i z całego świata proponujemy przystąpienie do grupy Fit SKC Team - zespołu sportowców amatorów wszystkich dyscyplin, którzy mają alergię na zbyt sztywne zasady i prezesów ;-)
Szczegóły wkrótce...

msc. open   team czas kat. msc. kat.
10 Mateusz Kazimierczak SkierVelo 09:35.96 M20 3
31 Robert Lorenc SkierVelo 10:37.98 M40 8
40 Adam Zawiasa Legion Serwis 11:06.73 M20 8
47 Łukasz Skręta   11:29.24 M30 15
48 Andrzej Osiński   11:31.20 M50 8

Oficjalne wyniki są dostępne na stronie Zamana Group oraz w załączniku poniżej: