Kreatywni Rewolwerowcy
Rusza projekt "Siła jest KOBIETĄ"

Rusza projekt "Siła jest KOBIETĄ"

KOBIETA jest silna. Przynajmniej może taka być, gdy nie jest usilnie spychana w kąt i ograniczana. Kobieta ma moc i poza macierzyństwem czy troską o domowe zacisze - jest w stanie się rozwijać personalnie! Może odnosić sukcesy, może dbać o siebie i może świetnie wyglądać. Może wierzyć we własne możliwości. Kobieta może być WOJOWNICZKĄ.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

1 czerwca rusza projekt SIŁA JEST KOBIETĄ, którego pomysłodawcą jestem ja, jeden z trenerów personalnych znanego Wam doskonale Testosteronu. TESTOSTERON CLUB będzie główną, ale nie jedną, płaszczyzną naszych działań. Tam na uczestniczki projektu będą czekały treningi grupowe, pogadanki, spotkania i niezmiennie - treningi personalne. Przez cztery miesiące trwania projektu pomagały Wam jeszcze bardziej, niż na co dzień! 

Niezmiennie jestem zdania, że z żelastwem kobiecie do twarzy, a profitów treningu siłowego jest wiele: od świetnej sylwetki do budowania silnego charakteru... Wiem jednak, że nie każda z Was to "czuje" - dlatego skoncentrujemy się również wokół innych form aktywności. RUCHU nie odpuścimy - macie czuć się ze sobą dobrze, macie być pewne siebie i swojego ciała! Uwagę poświęcimy także JEDZENIU - chociaż absolutnie nie w ujęciu restrykcyjnym, bo zobaczycie, że i kawałek czekolady jest w porządku raz na czas. Poza aktywnością fizyczną i odżywianiem, projekt obiegnie wiele kwestii. W końcu kobieta to też przyjaciółka, partnerka, córka, matka, pani domu... Pogadamy, porozważamy, poradzimy się siebie wzajemnie i damy sobie SIŁĘ do działania, do walki o siebie i o...

SWOJE MARZENIE. Chciałabym, że każda z Was na starcie przyszła właśnie z tym - z osobistym celem, z marzeniem... i dzięki projektowi spełniła je, bądź przynajmniej dostała skrzydeł, które po upływie projektowego czasu pozwolą jej frunąć wprost do tego marzenia.   

Szczegółowe informacje o projekcie pojawiały się będą na wydarzeniu na Facebooku pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/274998616295937/

Z kolei, jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszam do GRUPY: https://www.facebook.com/groups/164250690765730/