Kreatywni Rewolwerowcy
I Memoriał Siatkarski im. Wojciecha Skrzypińskiego

I Memoriał Siatkarski im. Wojciecha Skrzypińskiego

23 kwietnia na hali ośrodka sportu przy ul. Pomologicznej 10 odbędzie się I Memoriał Siatkarski im. Wojciecha Skrzypińskiego.
Początek imprezy o godz. 9:00.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

OSiR Skierniewice zaprasza wszystkich miłośników siatkówki do udziału w kolejnym turnieju, tym razem poświęconemu pamięci Wojtka Skrzypińskiego.

Wpisowe 100 zł od drużyny.
Zapisy będą odbywać się w dniu turnieju między godz. 8:30, a 9:00.

W rywalizacji weźmie udział 9 drużyn, które będą rywalizować w trzech grupach.

Wojtek Skrzypiński ps. "Żywiec", rocznik 1961, pasjonat sportu od dzieciństwa. Siatkówka to jego drugie imię, miłość i życie. Trenować zaczął już w szkole podstawowej. Później była Unia, WCKS Legion i Malina. Treningi, obozy, rozgrywki to istota jego działania. Żartował, że zabrakło mu 10 cm wzrostu by grać zawodowo. Nazwany przez kolegów "złote palce" pozwoliły mu być rozgrywającym i wystawić piłkę każdemu z szóstki na boisku. Szybki, leworęczny lubił uderzyć lub kiwnąć z drugiej piłki. Jego marzeniem było wygrać kumulację w Totka i stworzyć w Skierniewicach drużynę grającą w ekstraklasie. Przez 30 lat grania chłopaków w Unii, Legionu i Maliny połączyło coś fantastycznego - przyjaźń, która stworzyła siatkarską rodzinę i doprowadziła do tego turnieju. Dziś Wojtek, patrząc z góry puszcza oko i cieszy się, ze wiekowe 250+ nadal potrafi wyskoczyć do góry i wytrwać kilka setów.

Źródło UM Skierniewice.