Bike & Snow Shop
Za nami pierwsza Szosomannia w tym roku - Franciszkany

Za nami pierwsza Szosomannia w tym roku - Franciszkany

Prawie siedemdziesięciu kolarzy (pań i panów) wzięło udział w pierwszym w tym sezonie treningu w ramach Szosomanni organizowanej przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Piękna pogoda, "atak" sarny, przeszkoda w postaci tira oraz bezwietrzny Mur de Kwas - tak pewnie zostanie zapamiętany ten trening.

Kolarze ze Skierniewic w Szosomanni

Mateusz Kazimierczak (1), Bartłomiej Stankiewicz (4), Jędrzej Lenarcik (10), Mąkolski Łukasz (17), Pałczyński Jacek (18), Kamil Gorzelak (26), Rafał Michalski (37), Maciej Sobkiewicz (38), Marcin Filipek (49), Osiński Andrzej (51)

Kolejność na treningu nr 1 we Franciszkanach

Poz Nazwisko Imię Rocznik Kat. Punkty
1 Kazimierczak Mateusz 1995 M2 100
2 Markiewicz Adam 1973 M4 95
3 Erber Kamil 2000 M2 92
4 Stankiewicz Bartłomiej 1980 M3 90
5 Głowacki Roger 1980 M3 88
6 Kuczyński Adrian 1985 M3 86
7 Góralewski Wojciech 1974 M4 84
8 Stępień Tomasz 1984 M3 83
9 Janowski Łukasz 2000 M2 82
10 Lenarcik Jędrzej 1987 M3 81
11 Musiałowski Piotr 1977 M4 80
12 Erber Dariusz 1970 M4 79
13 Drela Piotr 1966 M5 78
14 Wasilewski Tomasz 1974 M4 77
15 Krejner Grzegorz 1969 M5 76
16 Grygoruk Dawid 1987 M3 75
17 Mąkolski Łukasz 1981 M3 74
18 Pałczyński Jacek 1976 M4 73
19 Andrzejczyk Mariusz 1975 M4 72
20 Chrześcijański Jerzy 1971 M4 71
21 Szymański Paweł 1993 M2 70
22 Radzio Bartosz 1975 M4 69
23 Godlewski Mirosław 1975 M4 68
24 Machowski Zbigniew 1955 M6 67
25 Śliwiński Adam 1988 M3 66
26 Gorzelak Kamil 1997 M2 65
27 Kotarski Jan 1985 M3 64
28 Góraj Maciej 1995 M2 63
29 Tondera Zbigniew 1963 M5 62
30 Kazimierczak Marek 1965 M5 61
31 Czarnecki Paweł 1980 M3 60
32 Brukalski Baltazar 1980 M3 59
33 Szlęzak Michał 1979 M4 58
34 Adamiak Tomasz 1974 M4 57
35 Sobolewski Roman 1982 M3 56
36 Rząsowska Anna 1982 KO 55
37 Michalski Rafał 1980 M3 54
38 Sobkiewicz Maciej 1990 M2 53
39 Kizerwetter-Świda Magdalena 1975 KO 52
40 Nowaczewski Sebastian 1976 M4 51
41 Kwiatkowski Kazimierz 1952 M6 50
42 Rojek Łukasz 1987 M3 49
43 Kuczkowski Andrzej 1958 M6 48
44 Kurt Piotr 1964 M5 47
45 Głębicki Jarek 1962 M5 46
46 Becz Karol 1986 M3 45
47 Kleczko Jarosław 1971 M4 44
48 Szymański Łukasz 2003 M2 43
49 Filipek Marcin 1978 M4 42
50 Aust Aleksandra 1984 KO 41
51 Osiński Andrzej 1966 M5 40
52 Krawczyk Michał 1978 M4 39
53 Czyżewski Rafał 1979 M4 38
54 Wiązowski Michał 1972 M4 37
55 Stębliński Andrzej 1957 M6 36
56 Skroński Tomasz 1962 M5 35
57 Bukowski Zbigniew 1957 M6 34
58 Sobczyńska Jolanta 1965 KO 33
59 Jaroszyński Paweł 1967 M5 32
60 Dziubiński Przemysław 1083 M3 31
61 Kwapisz Paweł 1988 M3 30
62 Jakubisiak Grzegorz 1976 M4 29
63 Boncela Maciej 1981 M3 28
64 Wojdak Edward 1950 M6 27
65 Łukasiewicz Tomasz 1983 M3 26
66 Łęcki Andrzej 1949 M6 25
67 Kierszniewski Piotr 1974 M4 24
68 Janowski Piotr 1968 M5 23

Punkty za premie

Premia na pierwszym i drugim okrążeniu, w Józefatowie.

Nazwisko Imię Rocznik Kat. Premia1 Premia2 Punkty
Kazimierczak Mateusz 1995 M2 5   5
Góralewski Wojciech 1974 M4 1 5 6
Lenarcik Jędrzej 1987 M3 3 3 6