Bike & Snow Shop

Maja Zygmunciak - Instruktor Fitness w Inverno Fitness Club

Cześć! Nazywam się Maja Zygmunciak i jestem na ostatnim roku technikum żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół nr 3 w Skierniewicach.

Jeśli chodzi o dalsze plany, to oczywiście Dietetyka, lub Zarządzanie obiektami sportowymi i imprezami masowymi.

Od malucha byłam dość aktywna, bo tańczyłam wiele lat w zespołach takich jak Akademia tańca 4-20, oraz Art Station.
Niestety jakiś czas temu postanowiłam zrezygnować z tańca, potrzebowałam czegoś nowego.

Na przełomie 2016 i 2017 roku schudłam 20 kg.
Dietę układałam sobie sama, ćwiczyłam tyle ile uważałam za stosowne i po prostu to, co sprawiało mi przyjemność. Przed wakacjami 2016 zauważyłam TRAMPOLINY!!! Miłość od pierwszego wyskoku. Potem okazało się, że w klubie, w którym ćwiczę potrzebują instruktora. Pomyślałam - spoko! Dam radę! W wakacje zrobiłam kurs Fit&Jump, który składał się z podstaw, czyli instruktora Fitness, oraz instruktora zajęć na trampolinach.

Zaczęłam prowadzić zajęcia. Po paru miesiącach trafiłam do Inverno Fitness Club i zaczęliśmy współpracę. Zajęcia szły, jak i nadal idą świetnie. Zmieniło się tylko to, że mam większe doświadczenie, oraz więcej kwalifikacji, ponieważ prowadzę również zajęcia Power Pump, trening HIIT, oraz posiadam ukończony kurs na instruktora Bosu.

Oczywiście w planach mam kolejne kursy, na które jestem już zapisana (tak, moje narwanie czasami przytłacza nawet mnie samą haha!).
Szczerze mówiąc nigdy nie pomyślałabym, że w tą stronę potoczy się całe moje życie, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że lepszej drogi wybrać sobie nie mogłam.

Kocham to co robię, kocham patrzeć na uśmiechnięte buźki dziewczyn po porządnym treningu. Sama wiem, jak ciężko jest uwierzyć w siebie i zawalczyć o lepszy wygląd, oraz co ważniejsze - lepsze samopoczucie i zdrowie. Dlatego właśnie wiem, jak z Nimi rozmawiać i jak motywować je do działania! Codziennie w Inverno kolejne grupy dziewczyn walczą ze mną, o swoje lepsze JA i to cieszy mnie najbardziej!

Mam nadzieję, że Nasze grono będzie z dnia na dzień coraz większe. Naprawdę fajnie jest przyjść i spróbować, a ja już zadbam o to, żeby chciało się też wrócić!

Maja Zygmunciak - Instruktor Fitness w Inverno Fitness Club
Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)