Katarzyna Łoboda

Doświadczenie zdobywała w warszawskich fitness klubach od 2007 roku, Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Legitymacja instruktora wydana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Odkąd skończyłam 4 lata, mojemu życiu stale towarzyszy aktywność fizyczna. Początkowo był to taniec, później również fitness i treningi. Nieustannie wzbogacam swoje umiejętności na szkoleniach, warsztatach i konwencjach. W swoich treningach ogromną uwagę przywiązuję do techniki wykonywanych ćwiczeń, bo Twoje zdrowie jest dla mnie najważniejsze! Jestem miłośniczką zdrowego jedzenia i aktywnego stylu życia – tym chcę Cię zarazić i wiem, że się uda :)

Proponuję treningi z dojazdem do domu na terenie Skierniewic i okolic. Możesz ćwiczyć indywidualnie lub w grupie 2-3 osobowej. Trening trwa godzinę. Na spotkaniu będziemy korzystać z maty, ciężarków, lekkiej sztangi, taśm trx, piłki. Sprzęt zapewniam ja. Pierwsze spotkanie, na którym omówimy szczegóły jest bezpłatne.

Formy treningów, w których mam doświadczenie: Fitness, Trening personalny, Testy FMS, Step (platforma), Body Shape, TBC, ABT, Power Pump (ćwiczenia ze sztangą), Fit Ball (ćwiczenia z piłką), Gymstick, TRX, Tabata, Aktywny senior, Ski workout (przygotowanie do sezonu narciarskiego), Fit Pregnant (ćwiczenia dla kobiet w ciąży), Stretching (rozciąganie), Zdrowy kręgosłup, Pilates, a także formy taneczne – Sexy Class. Prowadziłam również rozgrzewki dla biegaczy przed startem.

Zadzwoń do mnie dziś, a wszystko Ci wyjaśnię :)

Pozdrawiam sportowo,
Kasia Łoboda – Twój Trener

Katarzyna Łoboda
Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)