Bike & Snow Shop
Grand Prix Skierniewic 2020 w tenisie stołowym

Grand Prix Skierniewic 2020 w tenisie stołowym

SYSTEM ROZGRYWANIA – każdy może zagrać tylko w jednej kategorii, a sposób rozgrywania uzależniony będzie od liczby zgłoszeń.

Każdy uczestnik będzie miał możliwość rozegrania minimum 2 gier.

UCZESTNICZYĆ MOGĄ: mieszkańcy Skierniewic, powiatu skierniewickiego, żyrardowskiego, rawskiego, sochaczewskiego, łowickiego, brzezińskiego, zawodnicy niezrzeszeni – senior
zawodniczki niezrzeszone - seniorki
dzieci niezrzeszone (podział na kategorie wiekowe będzie uzależniony od ilości zapisanych zawodników w pierwszym turnieju edycji 2020)
zawodnicy niepełnosprawni z licencją PZTS i bez

PROGRAM ZAWODÓW:

od 13:00-13:45 – zgłoszenia
13:00 - hala udostępniona dla zawodników na rozgrzewkę
losowanie grup odbędzie się około godziny 14:15

15:00 – otwarcie zawodów i rozpoczęcie gier przez pierwszą turę zawodników.

ZGŁOSZENIA: w dniu turnieju w sekretariacie zawodów w godzinach od13:00 do 13:45 System rozgrywek uzależniony od ilości zgłoszonych zawodników.

Spotkania rozgrywane będą do trzech wygranych setów we wszystkich kategoriach wiekowych.

WPISOWE: 20 zł – kategorie: zawodniczki i zawodnicy niezrzeszeni oraz niepełnosprawni10 zł - kategoria dzieci (urodzeni w roku 2003 i młodsi) KONTAKT: Monika Szyszczyńska, tel. 500-401-497, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAGRODY: Za 1 etap Grand Prix 1m - 3m w każdej kategorii otrzymują pamiątkowe medale.
Cały cykl Grand Prix Skierniewic – 1m – 4m w każdej kategorii otrzymują nagrody rzeczowe.
UWAGI:
Cały cykl Grand Prix 2020 podzielony jest na 4 etapy (marzec, kwiecień, październik, listopad), a do klasyfikacji końcowej będą liczone punkty z trzech najlepszych startów
Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie oświadczenia startowego o stanie zdrowia zezwalającym na udział w zawodach oraz graniu na własną odpowiedzialność.

Warunkiem przystąpienia do każdego etapu Grand Prix jest wypełnienie formularza, w którym będą zawarte dane dotyczące miejsca zamieszkania oraz braku licencji zawodnika tenisa stołowego.

Na potrzeby organizatora zawodnik/zawodniczka jest zobowiązany okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

W przypadku negatywnej weryfikacji formularza zgłoszeniowego zawodnik traci punkty, możliwość udziału w turnieju oraz prawo zwrotu wpisowego
Grający sami pokrywają koszty uczestnictwa (organizatorzy wystawiają potwierdzenie opłaty wpisowego - paragon).