Kreatywni Rewolwerowcy
Gala Boksu Zawodowego i Olimpijskiego w Skierniewicach

Gala Boksu Zawodowego i Olimpijskiego w Skierniewicach

Prezydent Miasta Skierniewice oraz OSiR Skierniewice zapraszają wszystkich na Galę Boksu Zawodowego i Olimpijskiego.

Bitwa – Skierniewice vs Warszawa.

Najlepsi zawodnicy Academia Gorila Skierniewice oraz Legii Fight Club.

Już 12go października, w piątkowy wieczór, odbędzie się kolejna Gala Boksu Zawodowego i Olimpijskiego w Skierniewicach. Zmierzą się jedni z najlepszych!

Wraz z zawodnikami z Academii Gorilla Skierniewice oraz Legii Fight Club z Warszawy, którzy staną naprzeciw siebie w ringu, w głównej walce wieczoru wystąpi Dariusz Sęk, wielokrotny medalista Mstrzostw Polski, mogący pochwalić się zdobytym w 2011 roku pasem Mistrza Świata federacji TWBA w kategorii półciężkiej oraz Tomasz Gargula, były mistrz Europy i świata w kick-boxingu.

Wśród gości honorowych znajdzie się Robert Złotkowski – boxer i kick-boxer z licznymi osiągnięciami a także Andrzej Gmitruk – trener wielkich gwiazd, między innymi Andrzeja Gołoty czy Tomasza Adamka.

Organizatorzy – Prezydent Miasta Skierniewice, Krzysztof Jażdżyk, oraz OSiR Skierniewice zapraszają także na licytacje przedmiotów przekazanych przez gwiazdy sportu, która odbędzie się w trakcie wydarzenia, a środki zostaną przekazane na leczenie i Rehabilitację Wiktorii Caban. Poza licytacją odbędzie się zbiórka pieniędzy, również dla dziewczynki. Tomasz Caban, tata Wiktorii, także stanie do jednej z walk na arenie.

W przerwach rozrywkę zapewni nam Let's Dance Studio Skierniewice. Odbędzie się pokaz pole dance i aerial hoop. Gośćmi ze sceny muzycznej będą polscy raperzy: Bilon, Bonus Jacol, Elvis, Karamba oraz Karat.

Dodatkowo, każdy posiadacz zakupionego biletu VIP ma bezpłatny wstęp na afterparty organizowane przez Drugi Dom w Skierniewicach!