Kreatywni Rewolwerowcy

Aleksandra Piel

Ola, lat 22. Fit motywatorka :-)
Mała sportowa świruska bezgranicznie kochająca siłownię i treningi siłowe.

Kiedy pierwszy raz wzięłam hantle w dłoń, od razu wiedziałam, że będą one nieodłącznym elementem mojego życia.

W młodszych latach raczej unikałam aktywności fizycznej i uciekałam z lekcji wf-u. Najwyraźniej każdy z nas potrzebuje czasu, by odkryć to, co lubi robić - i po prostu robić to.

Swego czasu, jak to większość nastolatek, próbowałam różnych diet odchudzających, choć teraz przyznaję - mało mądrych. I jeśli mam być szczera to z chęcią wróciła bym teraz do tamtych czasów i skopała sobie tyłek. Od tamtej pory wiele się nauczyłam i uczę się dalej, z każdym dniem, z każdym treningiem.

I lubię to!

Choć na razie jestem amatorką, podpatruję bardziej doświadczonych kolegów, koleżanki oraz siedzę w internecie /na forum/yt, teraz gdy skończyłam studia, mogę dalej realizować swoje plany i zdobywać nowe doświadczenie.

Złoty środek ? Jeść smacznie, wyglądać dobrze i robić to co się lubi... Marzenie wielu z nas, prawda? Jednak pamiętajcie, świat należy do nas samych. Los jest w naszych rękach. Marzenia są po to by je spełniać, a cele po to, by je realizować.

Tak więc jeśli macie ochotę możecie śledzić moją stronkę. Moje poczynania, treningi, po prostu mój przepis na życie. W zamian za to obiecuję dawać Wam codziennego kopa motywacji do działania oraz pokażę Wam, że można osiągnąć wszystko...

Wystarczy chcieć!

Aleksandra Piel
Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)