Kreatywni Rewolwerowcy
Wyniki VII Biegu Leśnika w Skierniewicach

Wyniki VII Biegu Leśnika w Skierniewicach

178 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie siódmej edycji skierniewickiego Biegu Leśnika.

Biegacze rywalizowali na dwóch trasach wytyczonych ścieżkami Bolimowskiego Parku Krajobrazowego: 4 km oraz 10,5 km.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

Imprezę (21.09.2019) po raz siódmy zorganizowało Nadleśnictwo Skierniewice.

Po biegu sportowcy posilali się solianką - zupę na dziczyźnie - od Wojciecha Charewicza i specjałami kuchni wegańskiej przygotowanymi przez Katarzynę Mikulską.

Patronat medialny nad biegiem leśnika objął „Głos Skierniewic i Okolicy”. 

Bieg Leśnika 4 km - kobiety

  1. Ewelina Piorun
    Parkrun
    Skierniewice
  2. Anna Piotrowiak Parkrun Skierniewice
  3. Marzena Gędek
    Goszczycki Team
    Łowicz

Bieg na 4 km - mężczyźni

  1. Rafał Pająk Skierniewice
  2. Kacper Trociński
    Rysio Team
    Łódź
  3. Mateusz Przybył Skierniewice

Bieg Leśnika 10,5 km - panie

  1. Agata Kulicka
    Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
    Skierniewice
  2. Patrycja Bielecka Żyrardów
  3. Karolina Krawczyk
    Parkrun
    Skierniewice

Bieg na 10,5 km - panowie

  1. Krzysztof Pietrzyk
    Pietrzyk Running Team
    Koluszki
  2. Artur Kamiński
    Trucht Maraton Skierniewice
    Skierniewice
  3. Wojciech Frączek
    AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
    Skierniewice

Poniżej kilka komentarzy uczestników biegu.

To już 7 edycja za nami. Biegam od trzeciej. Tym razem totalne wow zrobił posiłek regeneracyjny.

Ale muszę napisać po raz piąty to co już Wam pisałem: super impreza. Świetna organizacja. Fantastyczny bieg. Zdecydowane miejsce w biegowym top 3 Skierniewic i okolic. Organizatorzy jak zawsze przygotowali świetną imprezę.
Nie dziwi fakt, że zapisy kończą się błyskawicznie. Powtórzmy to za rok. Tylko ja się zastanawiam jak tym razem przeskoczycie poprzeczkę, którą w tym roku zawiesiliście tak wysoko ? ? Raz jeszcze dziękuję wszystkim organizatorom.

Piotr Firek

Świetna impreza sportowa,  towarzyska i zaskakująco dobra kulinarnie. Szkoda tylko, że dla NW nie było osobnej kategorii, bo rośniemy w siłę.
Mam nadzieje, ze organizator w przyszłym roku również w tej kwestii nas pozytywnie zaskoczy.

Ewelina Radke-Witczak

Poniżej wyniki poszczególnych biegów z podziałem na kobiety / mężczyzn. 
Wyniki open obu biegów znajdziesz w załączniku na samym dole artykułu.

Bieg na 4 km - panie

    Miejscowość Klub Czas Tempo
1 Ewelina Piorun Skierniewice Parkrun 0:19:03 4:45
2 Anna Piotrowiak Skierniewice Parkrun 0:19:31 4:52
3 Marzena Gędek Łowicz Goszczycki Team 0:20:10 5:01
4 Renata Wiśniewska Łowicz Starzyńskiego Biega 0:20:55 5:12
5 Katarzyna Pawłowska Łódź Tomtom Runners 0:21:03 5:15
6 Sylwia Wysocka Skierniewice 0:21:05 05:16
7 Aleksandra Nietrzebka Międzyborów   0:21:44 5:25
8 Katarzyna Gródecka Skierniewice   0:22:03 5:30
9 Joanna Szumigaj-Tarnowska Skierniewice   0:22:33 5:36
10 Agnieszka Wysocka-Skręta Skierniewice   0:22:53 5:40
11 Sylwia Skręta Skierniewice   0:22:55 5:41
12 Alicja Guzik     0:23:03 5:45
13 Martyna Madejska     0:23:06 5:45
14 Agnieszka Nagórka Skierniewice Parkrun 0:23:15 5:47
15 Wioletta Koncewicz Skierniewice   0:23:51 5:56
16 Klaudia Dąbrowska Skierniewice   0:23:55 5:57
17 Anna Rezka Skierniewice   0:24:07 6:00
18 Wioletta Idaszak Skierniewice Reebok Ran Crew 0:24:09 6:00
19 Asia Rudzik Skierniewice   0:25:00 6:12
20 Agnieszka Brzezińska Skierniewice   0:25:04 6:14
21 Anna Sienkiewicz Łódź Łódź Kocha Sport 0:25:19 6:19
22 Anna Aleksandrzak     0:25:29 6:21
23 Ania Bartosiewicz Łyszkowice   0:26:36 6:38
24 Jolanta Guzek Ścieki   0:27:05 6:44
25 Zofia Wielemborek Łowicz Starzyńskiego Biega 0:28:09 7:01
26 Joanna Markowska Kozery Nowe Goszczycki Team Łowicz 0:28:09 7:01
27 Iwona Różańska Skierniewice   0:28:59 7:14
28 Wiktoria Janus Skierniewice   0:29:35 7:21
29 Ewelina Radke-Witczak Skierniewice   0:29:47 7:23
30 Maria Seliga Zwierzyniec   0:32:42 8:09
31 Nikolina Zuchora Skierniewice   0:33:03 8:15
32 Beata Pokora Skierniewice   0:33:09 8:14
33 Ewelina Gołębiewska Skierniewice   0:33:56 8:25
34 Anna Laska Skierniewice Parkrun 0:33:57 8:25
35 Weronika Lerka     0:35:28 8:48
36 Aleksandra Goździk     0:35:40 8:54
37 Monika Lerka Łódź Lerki 0:35:53 8:54
38 Natalia Cieślak Skierniewice   0:36:20 9:03
39 Joanna Sas Skierniewice   0:37:51 9:26
40 Nina Zwolińska Skierniewice   0:37:52 9:26
41 Katarzyna Cieślak Skierniewice Parkrun 0:38:52 9:41
42 Kasia Błaszczyk Skierniewice   0:39:12 9:46
43 Nikola Warulik Skierniewice   0:39:13 9:46
44 Beata Warulik Skierniewice   0:39:13 9:46

Bieg na 4 km - panowie

    Miejscowość Klub Czas Tempo
1 Rafał Pająk Skierniewice   0:13:18 3:19
2 Kacper Trociński Łódź Rysio Team 0:13:57 3:29
3 Mateusz Przybył Skierniewice   0:14:26 3:36
4 Paweł Łęcki Żyrardów K(R)Opka Team 0:14:42 3:40
5 Roman Kumosiński Skierniewice Parkrun 0:15:38 3:54
6 Piotr Kumosiński Skierniewice   0:15:38 3:54
7 Grzegorz Sitkowski Skierniewice   0:16:27 4:06
8 Paweł Guzik     0:17:03 4:15
9 Zbigniew Mastalerz Skierniewice   0:17:12 4:17
10 Patryk Gołębiewski Skierniewice Wojownik Skierniewice Judo Team 0:17:30 4:22
11 Wojtek Stangreciak Skierniewice Parkrun 0:17:36 4:23
12 Michał Niedbała Maków   0:17:48 4:26
13 Tomasz Melon Skierniewice   0:17:51 4:26
14 Krzysztof Kuszak Gniezno   0:17:53 4:27
15 Kamil Niedbała Maków   0:18:07 4:31
    Miejscowość Klub Czas Tempo
16 Piotr Salamon Skierniewice Skierniewickie Poranki Biegowe 0:18:13 4:32
17 Kamil Sobolewski Skierniewice   0:18:19 4:34
18 Piotr Łukasik Skierniewice   0:18:29 4:36
19 Tomasz Karda Bełchów Skierniewice 0:19:03 4:44
20 Paweł Piorun Skierniewice Parkrun 0:19:04 4:45
21 Łukasz Zagibajło Skierniewice   0:19:12 4:47
22 Tomasz Piotrowiak Skierniewice Parkrun 0:19:31 4:52
23 Marcin Samson Skierniewice Parkrun 0:19:59 4:59
24 Witold Goszczycki Łowicz Goszczycki Team 0:20:11 5:01
25 Szymon Krysiak     0:20:54 5:12
26 Damian Maszewski Skierniewice   0:20:56 5:11
27 Wiktor Szczęsny Mokra Lewa 9   0:21:14 5:15
28 Robert Naziębły     0:21:24 5:17
29 Michał Brzeziński Skierniewice Academia Gorila 0:21:30 5:20
30 Patryk Skręta Skierniewice   0:21:57 5:26
    Miejscowość Klub Czas Tempo
31 Marek Moskwa Skierniewice   0:22:30 5:35
32 Marcin Laska Skierniewice Parkrun 0:23:03 5:43
33 Karol Jankiewicz     0:23:33 5:52
34 Alex Kantorski Skierniewice   0:23:45 5:56
35 Patryk Brytan Skierniewice Reebok Run Crew 0:23:51 5:56
36 Jakub Dudziński Łowicz   0:23:55 5:55
37 Kacper Jackowski Skierniewice   0:24:39 6:07
38 Damian Dominiak Skierniewice   0:24:43 6:08
39 Marcin Ziombski     0:25:12 6:15
40 Łukasz Winciorek Maków   0:27:04 6:45
41 Daniel Mikołajczyk Skierniewice   0:27:32 6:50
42 Cezary Spadlisnki Skierniewice   0:27:41 6:52
43 Slawomir Jankiewicz Skierniewice   0:27:58 6:57
44 Damian Błaszczyk Skierniewice   0:29:20 7:18
45 Olaf Zuchora Skierniewice   0:29:30 7:20
    Miejscowość Klub Czas Tempo
46 Kuba Rudzik Skierniewice   0:29:41 7:23
47 Marcin Świderek Skierniewice Parkrun 0:29:44 7:23
48 Piotr Lerka Łódź Lerki 0:29:46 7:22
49 Paweł Rylik Skierniewice Bolące Piszczele 0:29:47 7:23
50 Filip Błaszczyk Skierniewice   0:30:06 7:29
51 Bartosz Krzęczko Skierniewice   0:30:06 7:29
52 Jarosław Zuchora Skierniewice   0:30:27 7:34
53 Tomasz Seliga Zwierzyniec   0:32:42 8:09
54 Filip Zuchora     0:33:00 8:12
55 Sławek Parysz Skierniewice   0:33:09 8:14
56 Mariusz Krzęczko Skierniewice Parkrun 0:39:13 9:46
57 Kacper Błaszczyk Skierniewice   0:39:13 9:46
58 Jakub Albrychiewicz     0:39:36 9:53
59 Radosław Chudziński Skierniewice   0:42:53 10:43
    Miejscowość Klub Czas Tempo

Bieg na 10, 5 km - panie

M   Miejscowość Klub Czas Tempo
1 Agata Kulicka Skierniewice Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 0:49:20 4:41
2 Patrycja Bielecka Żyrardów 0:49:41 4:43
3 Karolina Krawczyk Skiernie Wice Parkrun 0:51:03 4:51
4 Agnieszka Rosa Skiernie Wice Parkrun 0:52:44 5:00
5 Katarzyna Szostek Koluszki Pietrzyk Running Team 0:52:54 5:01
6 Andżelika Samson Skierniewice Parkrun 0:54:26 5:10
7 Katarzyna Kopczyńska Warszawa 0:58:57 5:36
8 Wioletta Czarnecka Skierniewice Osoba Prywatna 0:59:57 5:41
9 Monika Seliga-DryguŁa Skierniewice 1:00:25 5:44
10 Aneta Meszka Skierniewice Parkrun 1:01:01 5:47
11 Paulina Woźniak Skierniewice 1:05:22 6:12
12 Urszula Piasecka Skierniewice Skierniewickie Poranki Biegowe 1:05:37 6:14
13 Agnieszka Pokrop Skierniewice Górski Styl Team 1:06:33 6:19
14 Maria Gargól Łódź M. A. Rysie 1:14:20 7:04
 

Bieg na 10, 5 km - panowie

    Miejscowość Klub Czas Tempo
1 Krzysztof Pietrzyk Koluszki Pietrzyk Running Team 0:38:06 3:37
2 Artur Kamiński Skierniewice Trucht Maraton Skierniewice 0:38:29 3:39
3 Wojciech Frączek Skierniewice AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź 0:39:29 3:45
4 Dariusz Marek Król Wołomin Aktywny Relaks 0:40:42 3:52
5 Piotr Witczak Skierniewice   0:41:47 3:58
6 Robert Mikołajczyk Żyrardów Drużyna Orzecha Żyrardów 0:41:52 3:58
7 Dawid Ratajek Łódź Łódź Kocha Sport 0:42:19 4:01
8 Benedykt Woliński Skierniewice Lodołamacz-Morsy Skierniewice 0:44:08 4:11
9 Marcin Ciesielski     0:44:20 4:13
10 Rafał Sobieszczyk Swędów Łódź Kocha Sport 0:45:11 4:17
11 Przemysław Stasiw Żyrardów Janusze Triathlonu 0:45:17 4:18
12 Stefan Nowakowski Skierniewice Parkrun 0:45:17 4:18
13 Andrzej Dubel Skierniewice Parkrun 0:45:20 4:18
14 Bartosz Morawski     0:45:43 4:20
15 Grzegorz Klimiuk Wiskitki   0:46:34 4:25
16 Stanisław Pluta Skierniewice Parkrun 0:46:45 4:26
17 Artur Gródecki Skierniewice Parkrun 0:47:30 4:30
18 Piotr Firek Skierniewice Parkrun 0:47:51 4:32
19 Adrian Łuszczewski Żyrardów   0:48:20 4:35
20 Artur Stasiw Żyrardów   0:48:25 4:36
    Miejscowość Klub Czas Tempo
21 Bogusław Łysakowski     0:48:26 4:36
22 Artur Mazuchowski Jeżów   0:48:31 4:36
23 Michał Godlewski Łódź KS Alaska 0:48:56 4:39
24 Paweł Boguś Bolimów   0:49:00 4:39
25 Krzysztof Jaworski Skierniewice Indywidualny 0:49:01 4:39
26 Mariusz Jochym     0:49:21 4:41
27 Łukasz Jokiel Skierniewice Skierniewickie Poranki Biegowe 0:49:25 4:42
28 Przemysław Przydatek Żyrardów Drużyna Orzecha Żyrardów 0:49:28 4:42
29 Wincenty Kijo Skierniewice KM PSP Skierniewice 0:49:59 4:45
30 Marcin Milczarek Żyrardów Drużyna Orzecha Żyrardów 0:50:35 4:48
31 Grzegorz Sekta Skierniewice   0:50:52 4:50
32 Artur Niezgoda Konstantynów Łódzki Łódź Kocha Sport 0:50:57 4:50
33 Robert Markowicz Rawa Mazowiecka   0:52:40 5:00
34 Włodzimierz Kalisiak Skierniewice   0:52:45 5:01
35 Jacek Litoszko Skierniewice Parkrun 0:52:52 5:01
36 Jarosław Zwoliński Skierniewice Parkrun 0:53:07 5:03
37 Artur Kowalski Skierniewice Vegan Calisthenics 0:54:02 5:07
38 Arkadiusz Pokora Skierniewice   0:54:09 5:08
39 Kryspin Godlewski Skierniewice SSR Team 0:54:39 5:11
40 Adam Ciechański Bukowiec Pietrzyk Running Team 0:54:43 5:12
    Miejscowość Klub Czas Tempo
41 Marek Socha Bukowiec   0:54:43 5:12
42 Sebastian Ziombski Skierniewice   0:55:35 5:17
43 Łukasz Dębski Skierniewice Parkrun 0:55:41 5:18
44 Mariusz Gierach Rawa Mazowiecka   0:55:42 5:17
45 Arkadiusz Lelonkiewicz Skierniewice   0:56:08 5:19
46 Andrzej Pawłowski Skierniewice   0:56:12 5:20
47 Jarek Trojan Skierniewice   0:56:16 5:20
48 Ryszard Kozielski Łódż Reebok Run Crew 0:56:23 5:22
49 Marek Laskowski Skierniewice Klub Morsa Lodołamacz 0:56:50 5:24
50 Arkadiusz Mądrzycki Skierniewice   0:56:50 5:23
51 Jarek Kowalski Skierniewice Aaaj Team 0:58:01 5:30
52 Piotr Dryguła Skierniewice   0:59:52 5:41
53 Mariusz Pokora Skierniewice Parkrun 0:59:54 5:41
54 Adam Dubel Skierniewice Parkrun 1:01:00 5:46
55 Bogdan Chudziński Skierniewice   1:01:53 5:53
56 Jacek Milczarek Skierniewice Pełzacz Nizinny 1:02:38 5:57
57 Michał Rudzik Skierniewice   1:03:58 6:04
58 Franek Traut Skierniewice   1:03:58 6:04
    Miejscowość Klub Czas Tempo
59 Jacek Rembowski Łowicz Starzyńskiego Biega 1:06:33 6:19
60 Paweł Rychcik Skierniewice   1:06:56 6:21
61 Andrzej Spruch Łódź M. A. Rysie 1:14:19 7:04