Bike & Snow Shop
Spacer po zdrowie – zaproś swojego lekarza

Spacer po zdrowie – zaproś swojego lekarza

Perła Wellness wspólnie z Ministerstwem Zdrowia realizuje projekt: „Spacer po zdrowie – zaproś swojego lekarza”, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

30 września 2017 roku „Spacer po Zdrowie – zaproś swojego lekarza” odbędzie się w 6 miastach Polski: w Chrzanowie, Oświęcimiu, Skierniewicach, Sandomierzu, Tarnobrzegu i Żyrardowie.

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)

„Spacer jest najlepszym lekiem człowieka”, mówił ponad 2400 lat temu w starożytnej Grecji Hipokrates, nazywany „ojcem medycyny”. I choć czasy się zmieniają, badania potwierdzają jego słowa, a 30 min. żwawego marszu może wydłużyć nasze życie.

W walce o zdrowie poprzez aktywność fizyczną stanęły Anna Mrożek i Małgorzata Perl z klubu Perła Wellnes, który propaguje zdrowy styl życia poprzez ideę Exercise is Medicine Fitness Medyczny, której fundacja jest jedynym przedstawicielem w Polsce. W ramach promowania leczenia ruchem, założycielki fundacji od ubiegłego roku organizują "Spacer po zdrowie – Zaproś swojego lekarza!”, pokazując tym sam, że medycyna idzie w parze ze sportem!

Przyjdź koniecznie ze swoją rodziną, znajomymi i lekarzem!

Zobacz: Spacer po zdrowie 2019

Spacer także z kijkami

Instruktor OSiR Mateusz Sztendel pokaże technikę nordic walking, żeby Wasz wysiłek był skuteczny i przyniósł oczekiwane rezultaty.

Warsztaty zdrowy kręgosłup

O godz. 12:45 wspólnie dbamy o zdrowy kręgosłup!
Warsztaty zdrowego kręgosłupa poprowadzi instruktorka fitness Magdalena Krawczyk z Active Gym Skierniewice przy ul. Batorego 18. Magda przygotuje również coś dla kobiet w ciąży, także zapraszamy wszystkie zainteresowane panie do Altany Parkowej o godz. 13:15.

Trasa spaceru po zdrowie w Skierniewicach

Spotykamy się przy Bramie Parkowej. Od godz. 10:00 rejestracja, o godz. 11:30 - rozgrzewka, a punkt godz. 12:00 zaczynamy spacerować po skierniewickim parku w kierunku Altany Parkowej!