Kręcimy kilometry w Skierniewicach

Kręcimy kilometry w Skierniewicach

W dniu 2 lutego 2017 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Skierniewicach odbyło się spotkanie wszystkich osób działających w formalnych i nieformalnych grupach rowerowych z terenu naszego miasta.

Ogółem w spotkaniu uczestniczyło 26 osób. Głównym celem było wymienienie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi turystyki rowerowej.

W związku z obchodami 560 urodzin miasta OSiR zaproponował wszystkim zainteresowanym koncepcję włączenia się w akcję „Kręć kilometry” polegającą na zbieraniu kilometrów dla naszego miasta: 20 ośrodków, które w sezonie rowerowym uzbierają najwięcej kilometrów otrzymają bezpłatnie designerskie stojaki rowerowe.

Wspólnie możemy zrobić urodzinowy prezent naszemu miastu. Kampania promocyjna akcji rozpocznie się w marcu, ale już zapraszamy wszystkich sympatyków dwóch kółek do aktywności i korzystania z aplikacji „Kręć kilometry”.

Niezależnie od akcji OSiR można dołączyć do grupy założonej na Endomondo: Najwięcej KM w Skierniewicach 2017.

Do zobaczenia na rowerze!

Reklama Google. Nie zawsze jest fit ;-)